Piotr Kania


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.08.2015 11:00KAZJeleśnia-Pewel Śl.13'
16.08.2015 11:00KAZJeleśnia-Pewel Śl.72'
14.05.2016 17:00KAZJeleśnia-Milówka20'
04.06.2016 17:00KAZJeleśnia-Rajcza67'
Żółte kartki w lidze: 6
Żółte kartki ogółem: 6

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.09.2015 15:00KAZCzernichów-Jeleśnia83'
20.09.2015 16:00KAZJeleśnia-Przyborów15'
31.10.2015 14:00KAZJeleśnia-Sopotnia12'
08.11.2015 11:00KAZJeleśnia-Lipowa65'
12.06.2016 14:00KAZPietrzykowice-Jeleśnia7'
19.06.2016 17:00KAZSopotnia-Jeleśnia87'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

26.09.2015 16:00KAZMilówka-Jeleśnia15'
Czas gry w lidze: 1815 min.
Czas gry ogółem: 1815 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

16.08.2015 11:00KAZJeleśnia-Pewel Śl.90 min.
23.08.2015 11:00KAZSoła Ż.-Jeleśnia90 min.
30.08.2015 13:00KAZJeleśnia-Ujsoły90 min.
06.09.2015 15:00KAZJeleśnia-Gilowice90 min.
13.09.2015 15:00KAZCzernichów-Jeleśnia90 min.
20.09.2015 16:00KAZJeleśnia-Przyborów90 min.
26.09.2015 16:00KAZMilówka-Jeleśnia15 min.
11.10.2015 11:00KAZJeleśnia-Radziechowy II90 min.
31.10.2015 14:00KAZJeleśnia-Sopotnia90 min.
08.11.2015 11:00KAZJeleśnia-Lipowa90 min.
16.04.2016 16:00KAZJeleśnia-Soła Ż.90 min.
23.04.2016 16:00KAZUjsoły-Jeleśnia90 min.
01.05.2016 16:00KAZGilowice-Jeleśnia90 min.
03.05.2016 17:00KAZJeleśnia-Czernichów90 min.
08.05.2016 15:00KAZPrzyborów-Jeleśnia90 min.
14.05.2016 17:00KAZJeleśnia-Milówka90 min.
21.05.2016 17:00KAZJeleśnia-Słotwina90 min.
29.05.2016 11:00KAZRadziechowy II-Jeleśnia90 min.
04.06.2016 17:00KAZJeleśnia-Rajcza90 min.
12.06.2016 14:00KAZPietrzykowice-Jeleśnia90 min.
19.06.2016 17:00KAZSopotnia-Jeleśnia90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice716
2Czaniec715
3Odra713
4Czechowice-Dz.713
5Goczałkowice712
6Ustroń712
7TSP II612
8Tychy II711
9Jasienica610
10Bełk710
11Łaziska Grn.68
12Landek68
13Radziechowy77
14MKP Odra73
15Wilcza71
16Skoczów71
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny818
2Pszczyna715
3Bestwina714
4Dankowice814
5Jaworze813
6Bestwinka813
7BKS Stal712
8Wola812
9Wisła Wlk.712
10Studzienice711
11Łąka811
12Cielmice67
13Rekord II86
14Czechowice-Dz. II86
15Bieruń84
16Rudołtowice73
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica819
2Drogomyśl818
3Puńców817
4Góral815
51909 Piast815
6Koszarawa Ż.814
7Rajcza613
8Pietrzykowice811
9Milówka810
10Zebrzydowice810
11Wisła79
12Żabnica77
13Chybie86
14Pruchna86
15Strumień86
16Goleszów84
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota618
2Kozy512
3TSP III412
4Czaniec II510
5Zabrzeg610
6Grodziec68
7Rybarzowice57
8Godziszka65
9Jaworze II44
10Bujaków64
11Mazańcowice51
12Łodygowice60
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Dębowiec44
8Górki W.33
9Golasowice51
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec410
2Koszarawa II49
3Juszczyna47
4Korbielów47
5Kocierz44
6Trzebinia44
7TS Przyborów44
8Cięcina33
9Pewel Śl.43
10Ślemień33