Piotr Jakubiec


Pozycja: obrońca
Obecny zespół: LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.09.2018 16:00KAZarzecze-Sopotnia17'
15.09.2018 16:00KAWęgierska G.-Zarzecze12'
30.03.2019 15:30KAZarzecze-Ujsoły40'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1187 min.
Czas gry ogółem: 1277 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

05.08.2018 17:00PPZarzecze-Radziechowy90 min.
15.08.2018 15:00KAUjsoły-Zarzecze90 min.
19.08.2018 11:00KAJuszczyna-Zarzecze90 min.
25.08.2018 16:00KAZarzecze-Radziechowy II90 min.
01.09.2018 16:00KAZarzecze-Sopotnia17 min.
08.09.2018 16:00KAZarzecze-Lipowa90 min.
15.09.2018 16:00KAWęgierska G.-Zarzecze90 min.
22.09.2018 16:00KASoła Ż.-Zarzecze90 min.
29.09.2018 15:00KAŻabnica-Zarzecze90 min.
13.10.2018 15:00KAZarzecze-Babia Góra90 min.
21.10.2018 16:00KAGilowice-Zarzecze90 min.
03.11.2018 11:00KAMilówka-Zarzecze90 min.
30.03.2019 15:30KAZarzecze-Ujsoły90 min.
06.04.2019 15:00KAZarzecze-Juszczyna90 min.
14.04.2019 15:00KARadziechowy II-Zarzecze90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2041
2Czaniec2040
3Jasienica2037
4Bełk2037
5Tychy II2037
6Łaziska Grn.2033
7Czechowice-Dz.2028
8Wilcza2027
9Radziechowy2023
10Wodzisław2022
11Racibórz2022
12TSP II2022
13Goczałkowice2021
14Landek2021
15Gaszowice2019
16Połomia207
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2245
5Bestwina2345
6Puńców2337
7Rekord II2236
8Koszarawa Ż.2335
9Góral2335
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2228
13Bestwinka2228
14Zebrzydowice2320
15Łękawica2320
16Chybie2316
17Pruchna2310
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Goleszów1626
5Pogórze1626
6Bąków1625
7Istebna1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110