PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mateusz Kalfas


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 03.04.1989
Obecny zespół: LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.10.2020 15:00O6BŻabnica-Góral73'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1194 min.
Czas gry ogółem: 1194 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

01.08.2020 16:00O6BŻabnica-Węgierska G.44 min.
08.08.2020 17:00O6BGóral-Żabnica90 min.
15.08.2020 11:00O6BŻabnica-Koszarawa Ż.90 min.
22.08.2020 15:00O6BPietrzykowice-Żabnica90 min.
06.09.2020 13:00O6BŻabnica-Rajcza70 min.
13.09.2020 16:00O6BMilówka-Żabnica44 min.
19.09.2020 16:00O6BŻabnica-Istebna90 min.
26.09.2020 16:00O6BŻabnica-Ujsoły90 min.
03.10.2020 15:00O6BWęgierska G.-Żabnica46 min.
10.10.2020 15:00O6BŻabnica-Góral90 min.
17.10.2020 15:00O6BKoszarawa Ż.-Żabnica90 min.
24.10.2020 15:00O6BŻabnica-Pietrzykowice90 min.
08.11.2020 14:00O6BRajcza-Żabnica90 min.
11.11.2020 14:00O6BŻabnica-Milówka90 min.
15.11.2020 14:00O6BIstebna-Żabnica90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83