Tomasz Gandzel


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 03.05.2000
Obecny zespół: RKS Cukrownik Chybie
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 15:00LOBLeśna-Chybie45'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.10.2017 16:00LOBDrogomyśl-Chybie86'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1710 min.
Czas gry ogółem: 1710 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 15:00LOBLeśna-Chybie90 min.
12.08.2017 17:00LOBChybie-Jaworze90 min.
19.08.2017 17:00LOBŁękawica-Chybie90 min.
26.08.2017 17:00LOBChybie-Puńców90 min.
02.09.2017 16:00LOBGóral-Chybie90 min.
09.09.2017 17:00LOBChybie-Bestwina90 min.
16.09.2017 16:30LOBWilkowice-Chybie90 min.
30.09.2017 16:00LOBChybie-Pruchna90 min.
07.10.2017 16:00LOBDrogomyśl-Chybie90 min.
14.10.2017 16:00LOBChybie-Żabnica90 min.
18.10.2017 16:00LOBCzechowice-Dz.-Chybie90 min.
21.10.2017 15:00LOBWisła-Chybie90 min.
28.10.2017 14:00LOBChybie-Dankowice90 min.
04.11.2017 14:00LOBKoszarawa Ż.-Chybie90 min.
11.11.2017 14:00LOBChybie-Zebrzydowice90 min.
31.03.2018 13:00LOBChybie-Łękawica90 min.
08.04.2018 16:00LOBPuńców-Chybie90 min.
14.04.2018 16:00LOBChybie-Góral90 min.
21.04.2018 16:00LOBBestwina-Chybie90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131