Filip Puda


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 13.10.2000
Obecny zespół: LKS Koszarawa Babia Góra
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 634 min.
Czas gry ogółem: 814 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

30.07.2017 17:00PPTrzebinia-Babia Góra90 min.
20.08.2017 16:00KAWęgierska G.-Babia Góra90 min.
27.08.2017 15:00KABabia Góra-Radziechowy II90 min.
30.08.2017 18:00PPBabia Góra-Góral90 min.
03.09.2017 15:00KABabia Góra-Pewel M.30 min.
09.09.2017 16:00KAUjsoły-Babia Góra90 min.
17.09.2017 15:00KABabia Góra-Milówka90 min.
01.10.2017 15:00KABabia Góra-Cisiec46 min.
08.10.2017 15:00KALipowa-Babia Góra10 min.
15.10.2017 15:00KABabia Góra-Sopotnia8 min.
22.10.2017 15:00KACzernichów-Babia Góra90 min.
05.11.2017 13:30KAGilowice-Babia Góra90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101