Robert Słowik


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 16.12.1990
Obecny zespół: LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Bramki zdobyte w lidze: 7
Bramki ogółem: 7
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.10.2017 11:00KBBujaków-Międzybrodzie73'
28.10.2017 15:00KBRybarzowice-Międzybrodzie75'
04.11.2017 14:00KBMiędzybrodzie-Zabrzeg20'
07.04.2018 16:00KBGrodziec-Międzybrodzie53'
15.04.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Łodygowice17'
21.04.2018 17:00KBKalna -Międzybrodzie92'
29.04.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Kozy73'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.09.2017 16:00KBKozy-Międzybrodzie93'
08.10.2017 15:45KBMiędzybrodzie-Jaworze II66'
21.10.2017 15:00KBMiędzybrodzie-Wilamowice18'
13.05.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Ligota28'
27.05.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Bujaków56'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1790 min.
Czas gry ogółem: 1790 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

19.08.2017 16:00KBMiędzybrodzie-Grodziec90 min.
26.08.2017 17:00KBŁodygowice-Międzybrodzie80 min.
09.09.2017 16:00KBKozy-Międzybrodzie90 min.
01.10.2017 16:00KBLigota-Międzybrodzie90 min.
08.10.2017 15:45KBMiędzybrodzie-Jaworze II90 min.
15.10.2017 11:00KBBujaków-Międzybrodzie90 min.
21.10.2017 15:00KBMiędzybrodzie-Wilamowice90 min.
28.10.2017 15:00KBRybarzowice-Międzybrodzie90 min.
04.11.2017 14:00KBMiędzybrodzie-Zabrzeg90 min.
11.11.2017 14:00KBMiędzybrodzie-Bronów90 min.
07.04.2018 16:00KBGrodziec-Międzybrodzie90 min.
15.04.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Łodygowice90 min.
21.04.2018 17:00KBKalna -Międzybrodzie90 min.
29.04.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Kozy90 min.
03.05.2018 15:00KBBronów-Międzybrodzie90 min.
06.05.2018 16:00KBZabrzeg-Międzybrodzie90 min.
13.05.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Ligota90 min.
27.05.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Bujaków90 min.
02.06.2018 13:00KBWilamowice-Międzybrodzie90 min.
09.06.2018 16:00KBMiędzybrodzie-Rybarzowice90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201