Mateusz Strzelec


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 8
Żółte kartki ogółem: 8

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

24.09.2016 16:00KBGrodziec-Kalna 73'
02.10.2016 15:00KBBronów-Grodziec41'
15.10.2016 15:00KBGrodziec-Bujaków15'
05.11.2016 14:00KBŁodygowice-Grodziec28'
25.03.2017 15:00KBKozy-Grodziec37'
01.04.2017 16:00KBGrodziec-Zabrzeg80'
09.04.2017 16:00KBMiędzybrodzie-Grodziec66'
03.05.2017 17:00KBGrodziec-Rekord II74'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1184 min.
Czas gry ogółem: 1184 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

21.08.2016 17:00KBZabrzeg-Grodziec90 min.
04.09.2016 11:00KBWilkowice II-Grodziec90 min.
17.09.2016 14:00KBRekord II-Grodziec90 min.
24.09.2016 16:00KBGrodziec-Kalna 90 min.
02.10.2016 15:00KBBronów-Grodziec90 min.
08.10.2016 12:00KBGrodziec-Jaworze II90 min.
15.10.2016 15:00KBGrodziec-Bujaków90 min.
05.11.2016 14:00KBŁodygowice-Grodziec90 min.
25.03.2017 15:00KBKozy-Grodziec80 min.
01.04.2017 16:00KBGrodziec-Zabrzeg90 min.
09.04.2017 16:00KBMiędzybrodzie-Grodziec85 min.
03.05.2017 17:00KBGrodziec-Rekord II25 min.
13.05.2017 17:00KBGrodziec-Bronów75 min.
03.06.2017 17:00KBGrodziec-Ligota63 min.
17.06.2017 16:00KBGrodziec-Łodygowice46 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110