Mykhailo Lavruk


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 28.02.1996
Obecny zespół: KS Spójnia Landek
Bramki zdobyte w lidze: 5
Bramki ogółem: 6
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-Zebrzydowice67'
18.08.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-BKS Stal58'
28.08.2018 17:30PPPietrzykowice-Koszarawa Ż.40'
23.03.2019 15:304LLandek-Racibórz33'
06.04.2019 17:004LLandek-Wilcza93'
20.04.2019 13:004LLandek-Czaniec67'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.09.2018 16:00LOBWisła-Koszarawa Ż.63'
09.03.2019 15:004LGoczałkowice-Landek43'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.10.2018 16:00LOBDankowice-Koszarawa Ż.48'
Czas gry w lidze: 1466 min.
Czas gry ogółem: 1616 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

05.08.2018 17:00LOBBestwinka-Koszarawa Ż.68 min.
11.08.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-Zebrzydowice44 min.
15.08.2018 17:00LOBPruchna-Koszarawa Ż.64 min.
18.08.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-BKS Stal90 min.
25.08.2018 17:00LOBJaworze-Koszarawa Ż.30 min.
28.08.2018 17:30PPPietrzykowice-Koszarawa Ż.60 min.
08.09.2018 17:00LOBKoszarawa Ż.-Góral44 min.
15.09.2018 17:00LOBBestwina-Koszarawa Ż.30 min.
22.09.2018 16:00LOBKoszarawa Ż.-Łękawica90 min.
29.09.2018 16:00LOBWisła-Koszarawa Ż.90 min.
06.10.2018 16:00LOBKoszarawa Ż.-Rekord II90 min.
10.10.2018 15:30PPKoszarawa Ż.-Radziechowy90 min.
13.10.2018 16:00LOBDankowice-Koszarawa Ż.48 min.
03.11.2018 14:00LOBKoszarawa Ż.-Skoczów46 min.
10.11.2018 14:00LOBDrogomyśl-Koszarawa Ż.88 min.
17.11.2018 13:00LOBKoszarawa Ż.-Rajcza44 min.
09.03.2019 15:004LGoczałkowice-Landek75 min.
16.03.2019 15:304LWodzisław-Landek75 min.
23.03.2019 15:304LLandek-Racibórz90 min.
30.03.2019 16:004LCzechowice-Dz.-Landek90 min.
06.04.2019 17:004LLandek-Wilcza90 min.
14.04.2019 11:004LTychy II-Landek90 min.
20.04.2019 13:004LLandek-Czaniec90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II1745
2Pisarzowice1633
3Wilkowice1732
4Hecznarowice1730
5Bronów1629
6Kobiernice1627
7Międzyrzecze1725
8Międzybrodzie1625
9Kaniów1718
10Wapienica1717
11Buczkowice1614
12Bystra (k. Bielska)1711
13Godziszka177
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Skoczów II1719
11Brenna1719
12Kończyce W.1715
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1746
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1735
5Lipowa1728
6Radziechowy II1722
7Leśna1720
8Zarzecze1720
9Ujsoły1718
10Babia Góra1717
11Sopotnia1717
12Gilowice1716
13Soła Ż.1710
14Juszczyna178
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1119
5Zabrzeg1116
6Bujaków1115
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1030
2Wielkie II1021
3Iskrzyczyn1020
4Nierodzim1018
5Ochaby1011
6Górki W.911
7Kaczyce98
8Rudnik106
9Golasowice103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1643
2Czernichów1634
3Pewel Śl.1632
4Jeleśnia1527
5Korbielów1626
6Słotwina1526
7Trzebinia1525
8Cisiec1523
9TS Przyborów1516
10Pewel M.2216
11Kocierz1515
12Przyborów220