Dawid Surmiak


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 27.12.1999
Obecny zespół: LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

08.09.2018 16:00KAKończyce W.-Dębowiec10'
22.09.2018 16:00KAKończyce W.-Hażlach16'
26.05.2019 17:00KAZabłocie-Kończyce W.43'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.10.2018 15:00KAKończyce W.-Zabłocie40'
13.10.2018 15:00KAPielgrzymowice-Kończyce W.24'
13.04.2019 15:00KAKończyce W.-Pogórze22'
04.05.2019 16:00KAKończyce W.-Strumień34'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1655 min.
Czas gry ogółem: 1710 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2018 17:00PPKończyce W.-Drogomyśl55 min.
11.08.2018 16:00KAGoleszów-Kończyce W.67 min.
19.08.2018 11:00KAPogórze-Kończyce W.62 min.
25.08.2018 17:00KAKończyce W.-Skoczów II79 min.
02.09.2018 11:00KABrenna-Kończyce W.90 min.
08.09.2018 16:00KAKończyce W.-Dębowiec82 min.
15.09.2018 16:00KAStrumień-Kończyce W.50 min.
22.09.2018 16:00KAKończyce W.-Hażlach80 min.
30.09.2018 15:00KAPogwizdów-Kończyce W.90 min.
06.10.2018 15:00KAKończyce W.-Zabłocie48 min.
13.10.2018 15:00KAPielgrzymowice-Kończyce W.62 min.
21.10.2018 15:00KA1909 Piast-Kończyce W.61 min.
27.10.2018 15:00KAKończyce W.-Istebna20 min.
30.03.2019 14:00KAKończyce W.-Goleszów55 min.
06.04.2019 15:00KABąków-Kończyce W.44 min.
13.04.2019 15:00KAKończyce W.-Pogórze90 min.
22.04.2019 15:00KASkoczów II-Kończyce W.90 min.
27.04.2019 16:00KAKończyce W.-Brenna90 min.
01.05.2019 16:30KADębowiec-Kończyce W.90 min.
04.05.2019 16:00KAKończyce W.-Strumień90 min.
18.05.2019 14:00KAKończyce W.-Pogwizdów60 min.
26.05.2019 17:00KAZabłocie-Kończyce W.90 min.
01.06.2019 17:00KAKończyce W.-Pielgrzymowice75 min.
09.06.2019 17:00KAKończyce W.-1909 Piast90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220