PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Tomasz Zawadzki


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 18.10.1998
Obecny zespół: MKS Iskra Pszczyna
Bramki zdobyte w lidze: 8
Bramki ogółem: 8
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 2

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 14:004LPszczyna-Tychy IIK26'
08.08.2020 17:004LPszczyna-Czaniec21'
05.09.2020 16:004LKsiążenice-PszczynaK27'
05.09.2020 16:004LKsiążenice-Pszczyna34'
19.09.2020 16:004LRadziechowy-Pszczyna17'
19.09.2020 16:004LRadziechowy-Pszczyna35'
19.09.2020 16:004LRadziechowy-Pszczyna66'
10.10.2020 15:004LPszczyna-Landek71'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1035 min.
Czas gry ogółem: 1035 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 14:004LPszczyna-Tychy II90 min.
08.08.2020 17:004LPszczyna-Czaniec90 min.
15.08.2020 17:004LUstroń-Pszczyna54 min.
22.08.2020 17:004LPszczyna-Czechowice-Dz.90 min.
29.08.2020 17:004LPszczyna-Łękawica87 min.
05.09.2020 16:004LKsiążenice-Pszczyna90 min.
12.09.2020 16:004LPszczyna-Odra Centrum84 min.
19.09.2020 16:004LRadziechowy-Pszczyna90 min.
26.09.2020 16:004LPszczyna-Turza Śl.90 min.
03.10.2020 15:004LPrzyszowice-Pszczyna90 min.
10.10.2020 15:004LPszczyna-Landek90 min.
17.10.2020 15:004LTSP II-Pszczyna90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83