PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Błażej Bawoł


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 18.11.1997
Obecny zespół: LKS Błyskawica Drogomyśl
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 1
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-PruchnaSAM34'
26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-Pruchna67'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 17:00O6AStrumień-Drogomyśl50'
19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie53'
03.10.2020 15:00O6APuńców-Drogomyśl19'
10.10.2020 15:00O6ADrogomyśl-Zebrzydowice93'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1220 min.
Czas gry ogółem: 1357 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

26.07.2020 16:00O6APruchna-Drogomyśl90 min.
01.08.2020 17:00O6ADrogomyśl-Puńców90 min.
08.08.2020 17:00O6AZebrzydowice-Drogomyśl90 min.
15.08.2020 11:00O6AGoleszów-Drogomyśl80 min.
22.08.2020 17:00O6ADrogomyśl-Skoczów90 min.
26.08.2020 17:00PPCKS Piast-Drogomyśl90 min.
29.08.2020 17:00O6AStrumień-Drogomyśl90 min.
05.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Pogórze60 min.
12.09.2020 16:00O6AWisła-Drogomyśl90 min.
16.09.2020 16:00PPDrogomyśl-Ustroń47 min.
19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie90 min.
26.09.2020 11:00O6ADrogomyśl-Pruchna90 min.
03.10.2020 15:00O6APuńców-Drogomyśl90 min.
10.10.2020 15:00O6ADrogomyśl-Zebrzydowice90 min.
21.11.2020 14:00O6ADrogomyśl-Goleszów90 min.
28.11.2020 14:00O6ADrogomyśl-Strumień90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83