PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Jakub Szlosek


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 14.01.1996
Obecny zespół: BKS Stal Bielsko-Biała
Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2020 17:00O5AWisła Wlk.-BKS Stal82'
10.10.2020 15:00O5ABKS Stal-ZET59'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.09.2020 16:00O5ABKS Stal-Studzienice51'
08.11.2020 14:00O5ACzechowice-Dz. II-BKS Stal59'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1250 min.
Czas gry ogółem: 1250 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

15.08.2020 17:00O5AZET-BKS Stal90 min.
22.08.2020 17:00O5ABKS Stal-Jaworze80 min.
09.09.2020 17:00O5ABKS Stal-Rudołtowice90 min.
12.09.2020 16:00O5ABKS Stal-Łąka90 min.
16.09.2020 17:00O5AWisła Wlk.-BKS Stal90 min.
19.09.2020 16:00O5ABKS Stal-Studzienice90 min.
23.09.2020 17:00O5ABKS Stal-Czechowice-Dz. II90 min.
26.09.2020 16:00O5ARudołtowice-BKS Stal90 min.
10.10.2020 15:00O5ABKS Stal-ZET90 min.
24.10.2020 15:00O5ABKS Stal-Wisła Wlk.90 min.
08.11.2020 14:00O5ACzechowice-Dz. II-BKS Stal90 min.
11.11.2020 13:30O5ABKS Stal-Rekord II90 min.
21.11.2020 12:00O5AJaworze-BKS Stal90 min.
28.11.2020 13:00O5AŁąka-BKS Stal90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83