Tomasz Stanisławski


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 14.02.1989
Obecny zespół: GKS Czarni Jaworze
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

05.05.2018 17:00LOBZebrzydowice-Jaworze18'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

02.09.2017 17:00LOBJaworze-Żabnica78'
30.09.2017 16:00LOBJaworze-Zebrzydowice71'
30.09.2017 16:00LOBJaworze-Zebrzydowice81'
16.05.2018 18:00LOBJaworze-Chybie88'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.09.2017 16:00LOBJaworze-Zebrzydowice81'
Czas gry w lidze: 1851 min.
Czas gry ogółem: 2031 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 16:00LOBJaworze-Wilkowice90 min.
15.08.2017 17:00PPBronów-Jaworze90 min.
20.08.2017 16:00LOBJaworze-Pruchna90 min.
30.08.2017 17:30PPRekord II-Jaworze90 min.
02.09.2017 17:00LOBJaworze-Żabnica90 min.
09.09.2017 17:00LOBWisła-Jaworze90 min.
30.09.2017 16:00LOBJaworze-Zebrzydowice81 min.
08.10.2017 15:00LOBLeśna-Jaworze90 min.
14.10.2017 16:00LOBJaworze-Czechowice-Dz.90 min.
18.10.2017 16:00LOBKoszarawa Ż.-Jaworze82 min.
22.10.2017 14:00LOBJaworze-Łękawica90 min.
28.10.2017 14:00LOBPuńców-Jaworze90 min.
05.11.2017 14:00LOBJaworze-Góral90 min.
18.11.2017 13:00KBJaworze II-Bronów90 min.
31.03.2018 13:00LOBPruchna-Jaworze90 min.
07.04.2018 16:00LOBJaworze-Drogomyśl78 min.
14.04.2018 16:00LOBŻabnica-Jaworze90 min.
21.04.2018 14:00LOBJaworze-Wisła90 min.
28.04.2018 17:00LOBDankowice-Jaworze90 min.
03.05.2018 15:00LOBJaworze-Koszarawa Ż.90 min.
05.05.2018 17:00LOBZebrzydowice-Jaworze90 min.
13.05.2018 17:00LOBJaworze-Leśna80 min.
16.05.2018 18:00LOBJaworze-Chybie90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Tychy II2636
9Jasienica2633
10TSP II2632
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Chybie2536
10Jaworze2536
11Łękawica2532
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2518
15Leśna2510
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2152
2Bestwinka2052
3Pisarzowice2149
4Kaniów2034
5Kobiernice2033
6Czechowice-Dz. II2133
7Hecznarowice2031
8Międzyrzecze2129
9Buczkowice2021
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2139
5Pogwizdów2137
61909 Piast2136
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2127
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2120
14Ochaby210
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2258
2Milówka2255
3Węgierska G.2254
4Pietrzykowice2245
5Babia Góra2242
6Radziechowy II2232
7Lipowa2227
8Gilowice2225
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2216
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1841
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1915
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1536
2Pogórze1434
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice141
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171