Mateusz Gach


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 3
Bramki ogółem: 3
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.04.2017 13:00LOBKoszarawa Ż.-Leśna40'
07.05.2017 16:00LOBKoszarawa Ż.-Wisła74'
20.05.2017 17:00LOBKoszarawa Ż.-Dankowice85'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2141 min.
Czas gry ogółem: 2264 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2016 17:00LOBKoszarawa Ż.-Ustroń90 min.
13.08.2016 17:00LOBBestwina-Koszarawa Ż.90 min.
20.08.2016 17:00LOBKoszarawa Ż.-Pruchna90 min.
28.08.2016 15:00LOBLeśna-Koszarawa Ż.90 min.
03.09.2016 16:00LOBKoszarawa Ż.-Cisiec90 min.
10.09.2016 16:00LOBChybie-Koszarawa Ż.90 min.
17.09.2016 16:00LOBKoszarawa Ż.-Góral90 min.
21.09.2016 16:30PPPietrzykowice-Koszarawa Ż.90 min.
25.09.2016 15:00LOBWisła-Koszarawa Ż.90 min.
01.10.2016 15:00LOBKoszarawa Ż.-Pietrzykowice55 min.
09.10.2016 15:00LOBDankowice-Koszarawa Ż.77 min.
15.10.2016 15:00LOBKoszarawa Ż.-Czechowice-Dz.80 min.
22.10.2016 15:00LOBWilkowice-Koszarawa Ż.90 min.
29.10.2016 15:00LOBKoszarawa Ż.-Drogomyśl30 min.
06.11.2016 14:00LOBZebrzydowice-Koszarawa Ż.26 min.
11.11.2016 13:00LOBKoszarawa Ż.-Żabnica70 min.
15.03.2017 16:00PPGóral-Koszarawa Ż.33 min.
25.03.2017 15:00LOBUstroń-Koszarawa Ż.16 min.
01.04.2017 16:00LOBKoszarawa Ż.-Bestwina44 min.
08.04.2017 16:00LOBPruchna-Koszarawa Ż.90 min.
15.04.2017 13:00LOBKoszarawa Ż.-Leśna80 min.
29.04.2017 17:00LOBKoszarawa Ż.-Chybie62 min.
03.05.2017 17:00LOBGóral-Koszarawa Ż.90 min.
07.05.2017 16:00LOBKoszarawa Ż.-Wisła88 min.
13.05.2017 17:00LOBPietrzykowice-Koszarawa Ż.70 min.
20.05.2017 17:00LOBKoszarawa Ż.-Dankowice90 min.
24.05.2017 17:00LOBCisiec-Koszarawa Ż.80 min.
27.05.2017 17:00LOBCzechowice-Dz.-Koszarawa Ż.90 min.
03.06.2017 17:00LOBKoszarawa Ż.-Wilkowice66 min.
10.06.2017 17:00LOBDrogomyśl-Koszarawa Ż.62 min.
15.06.2017 16:00LOBKoszarawa Ż.-Zebrzydowice65 min.

Inne sezony:

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze II13
2Ligota13
3Rybarzowice13
4Czaniec II11
5Bujaków11
6Zabrzeg11
7Grodziec11
8Kozy00
9TSP III00
10Mazańcowice10
11Godziszka10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast00
2Kaczyce00
3Wielkie II00
4Ochaby00
5Rudnik00
6Górki W.00
7Dębowiec00
8Golasowice00
9Piast II00