PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Szymon Duława


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 11.06.1981
Obecny zespół: KS Międzyrzecze
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 477 min.
Czas gry ogółem: 611 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

10.08.2020 18:30PPKobiernice-Międzyrzecze44 min.
30.08.2020 16:00KABKozy-Międzyrzecze7 min.
02.09.2020 17:00PPKozy-Międzyrzecze90 min.
05.09.2020 17:30KABLigota-Międzyrzecze90 min.
26.09.2020 16:00KABHecznarowice-Międzyrzecze20 min.
04.10.2020 15:00KABMiędzyrzecze-Międzybrodzie90 min.
11.10.2020 15:00KABKobiernice-Międzyrzecze90 min.
24.10.2020 15:00KABMiędzyrzecze-Wilamowice90 min.
11.11.2020 13:30KABBystra (k. Bielska)-Międzyrzecze90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83