PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Kamil Maj


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 6
Bramki ogółem: 6
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 3

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.09.2015 16:00KBRekord II-Jaworze II6'
13.09.2015 16:00KBRekord II-Jaworze II33'
20.09.2015 16:00KBLigota-Rekord IIK66'
31.10.2015 14:30KBGrodziec-Rekord IIK14'
24.04.2016 11:00KBJaworze II-Rekord II35'
01.05.2016 17:00KBRekord II-LigotaK50'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 999 min.
Czas gry ogółem: 999 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

13.09.2015 16:00KBRekord II-Jaworze II60 min.
20.09.2015 16:00KBLigota-Rekord II90 min.
10.10.2015 14:00KBZabrzeg-Rekord II90 min.
18.10.2015 15:00KBBronów-Rekord II90 min.
25.10.2015 13:30KBRekord II-Hecznarowice44 min.
31.10.2015 14:30KBGrodziec-Rekord II85 min.
24.04.2016 11:00KBJaworze II-Rekord II46 min.
01.05.2016 17:00KBRekord II-Ligota90 min.
07.05.2016 17:00KBKalna -Rekord II90 min.
15.05.2016 16:00KBRekord II-Kozy90 min.
26.05.2016 16:00KBBronów-Rekord II44 min.
05.06.2016 17:00KBHecznarowice-Rekord II90 min.
11.06.2016 17:00KBRekord II-Grodziec90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83