Daniel Sobas


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 20.05.1992
Obecny zespół: KS Spójnia Landek
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.10.2018 15:004LPołomia-Landek33'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 957 min.
Czas gry ogółem: 1137 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

12.08.2018 17:004LLandek-Wodzisław25 min.
15.08.2018 17:004LRacibórz-Landek30 min.
18.08.2018 17:004LLandek-Czechowice-Dz.60 min.
22.08.2018 17:30PPKobiernice-Landek90 min.
25.08.2018 17:004LWilcza-Landek6 min.
01.09.2018 15:004LLandek-Tychy II32 min.
04.09.2018 17:30PPBestwina-Landek90 min.
15.09.2018 16:004LLandek-Radziechowy65 min.
22.09.2018 16:004LGaszowice-Landek44 min.
29.09.2018 16:004LLandek-Łaziska Grn.71 min.
06.10.2018 15:004LJasienica-Landek66 min.
13.10.2018 15:004LLandek-TSP II90 min.
20.10.2018 15:004LPołomia-Landek70 min.
27.10.2018 14:004LLandek-Bełk70 min.
03.11.2018 14:004LLandek-Ustroń75 min.
09.03.2019 15:004LGoczałkowice-Landek85 min.
16.03.2019 15:304LWodzisław-Landek78 min.
23.03.2019 15:304LLandek-Racibórz90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1736
2Ustroń1735
3Bełk1733
4Jasienica1732
5Tychy II1730
6Czechowice-Dz.1727
7Łaziska Grn.1726
8Radziechowy1722
9Wilcza1721
10Racibórz1719
11Wodzisław1718
12Gaszowice1718
13Goczałkowice1717
14TSP II1716
15Landek1714
16Połomia177
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1948
2Dankowice1944
3BKS Stal1941
4Drogomyśl1939
5Bestwina1937
6Rekord II1935
7Koszarawa Ż.1932
8Góral1930
9Puńców1930
10Wisła1928
11Rajcza1927
12Bestwinka1925
13Jaworze1921
14Zebrzydowice1917
15Łękawica1910
16Chybie199
17Pruchna196
18Kończyce M.194
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110