Damian Olczak


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 07.12.1988
Obecny zespół: KS Decor Bełk
Bramki zdobyte w lidze: 9
Bramki ogółem: 9
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

03.09.2017 16:004LBełk-Bytom72'
09.09.2017 16:004LWilcza-Bełk54'
30.09.2017 16:004LBełk-Racibórz8'
14.10.2017 13:004LBełk-Tychy II5'
21.10.2017 15:004LJasienica-Bełk75'
25.11.2017 11:004LLędziny-Bełk20'
25.11.2017 11:004LLędziny-Bełk21'
25.11.2017 11:004LLędziny-Bełk60'
25.11.2017 11:004LLędziny-Bełk75'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.09.2017 16:004LWilcza-Bełk92'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1246 min.
Czas gry ogółem: 1246 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

13.08.2017 17:004LGaszowice-Bełk90 min.
19.08.2017 17:004LSkoczów-Bełk90 min.
26.08.2017 17:004LGoczałkowice-Bełk68 min.
03.09.2017 16:004LBełk-Bytom90 min.
09.09.2017 16:004LWilcza-Bełk90 min.
16.09.2017 16:004LBełk-Radziechowy81 min.
30.09.2017 16:004LBełk-Racibórz62 min.
07.10.2017 15:004LWodzisław-Bełk90 min.
14.10.2017 13:004LBełk-Tychy II68 min.
21.10.2017 15:004LJasienica-Bełk90 min.
29.10.2017 14:004LUstroń-Bełk91 min.
04.11.2017 13:004LBełk-TSP II90 min.
11.11.2017 13:004LCzaniec-Bełk93 min.
18.11.2017 13:004LBełk-Landek65 min.
25.11.2017 11:004LLędziny-Bełk88 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101