PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Jakub Węglorz


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 25.01.1997
Obecny zespół: CKS Piast Cieszyn
Bramki zdobyte w lidze: 11
Bramki ogółem: 13
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 17:00PPCKS Piast-Kończyce W.69'
18.07.2020 17:00PPCKS Piast-Kończyce W.81'
25.07.2020 17:00AS1CKS Piast-Kończyce M.1'
06.09.2020 11:00AS1Pierściec-CKS Piast17'
20.09.2020 16:00AS1Iskrzyczyn-CKS Piast7'
20.09.2020 16:00AS1Iskrzyczyn-CKS Piast55'
27.09.2020 16:00AS1Kończyce M.-CKS Piast10'
24.10.2020 15:00AS1CKS Piast-Nierodzim72'
31.10.2020 14:00AS1Pogwizdów-CKS Piast13'
31.10.2020 14:00AS1Pogwizdów-CKS Piast54'
07.11.2020 14:00AS1CKS Piast-Pierściec85'
11.11.2020 13:30AS1Kaczyce-CKS Piast80'
11.11.2020 13:30AS1Kaczyce-CKS Piast83'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 17:00AS1CKS Piast-Kończyce M.45'
31.10.2020 14:00AS1Pogwizdów-CKS Piast90'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1038 min.
Czas gry ogółem: 1207 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 17:00PPCKS Piast-Kończyce W.90 min.
25.07.2020 17:00AS1CKS Piast-Kończyce M.90 min.
02.08.2020 17:00AS1Hażlach-CKS Piast86 min.
23.08.2020 11:00AS1Nierodzim-CKS Piast53 min.
26.08.2020 17:00PPCKS Piast-Drogomyśl79 min.
29.08.2020 17:00AS1CKS Piast-Pogwizdów69 min.
06.09.2020 11:00AS1Pierściec-CKS Piast90 min.
12.09.2020 16:00AS1CKS Piast-Golasowice46 min.
20.09.2020 16:00AS1Iskrzyczyn-CKS Piast90 min.
27.09.2020 16:00AS1Kończyce M.-CKS Piast80 min.
03.10.2020 15:00AS1CKS Piast-Hażlach89 min.
24.10.2020 15:00AS1CKS Piast-Nierodzim77 min.
31.10.2020 14:00AS1Pogwizdów-CKS Piast90 min.
07.11.2020 14:00AS1CKS Piast-Pierściec88 min.
11.11.2020 13:30AS1Kaczyce-CKS Piast90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83