PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Andrzej Stokłosa


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.03.2019 15:00LOBChybie-Dankowice70'
20.06.2019 15:00LOBRekord II-Chybie23'
Żółte kartki w lidze: 8
Żółte kartki ogółem: 8

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

04.08.2018 17:00LOBDankowice-Chybie50'
16.03.2019 15:00LOBChybie-Dankowice4'
27.04.2019 17:00LOBChybie-Skoczów51'
04.05.2019 17:00LOBChybie-Drogomyśl50'
18.05.2019 17:00LOBChybie-Rajcza86'
25.05.2019 17:00LOBŁękawica-Chybie60'
09.06.2019 17:00LOBWisła-Chybie43'
22.06.2019 17:00LOBChybie-Pruchna62'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1502 min.
Czas gry ogółem: 1502 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2018 17:00LOBDankowice-Chybie90 min.
11.08.2018 17:00LOBChybie-BKS Stal90 min.
16.03.2019 15:00LOBChybie-Dankowice90 min.
23.03.2019 15:00LOBBKS Stal-Chybie70 min.
30.03.2019 15:00LOBChybie-Kończyce M.18 min.
06.04.2019 16:00LOBJaworze-Chybie90 min.
13.04.2019 16:00LOBChybie-Puńców90 min.
20.04.2019 11:00LOBKoszarawa Ż.-Chybie90 min.
27.04.2019 17:00LOBChybie-Skoczów90 min.
01.05.2019 17:00LOBGóral-Chybie90 min.
04.05.2019 17:00LOBChybie-Drogomyśl90 min.
18.05.2019 17:00LOBChybie-Rajcza90 min.
25.05.2019 17:00LOBŁękawica-Chybie90 min.
01.06.2019 17:00LOBChybie-Bestwinka90 min.
09.06.2019 17:00LOBWisła-Chybie90 min.
15.06.2019 17:00LOBChybie-Zebrzydowice90 min.
20.06.2019 15:00LOBRekord II-Chybie75 min.
22.06.2019 17:00LOBChybie-Pruchna79 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83