PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Andrzej Stokłosa


Sezon 2017/2018

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 13
Żółte kartki ogółem: 13

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.09.2017 16:00LOBChybie-Pruchna90'
28.10.2017 14:00LOBChybie-Dankowice38'
04.11.2017 14:00LOBKoszarawa Ż.-Chybie40'
31.03.2018 13:00LOBChybie-Łękawica61'
31.03.2018 13:00LOBChybie-Łękawica85'
21.04.2018 16:00LOBBestwina-Chybie66'
03.05.2018 15:00LOBChybie-Czechowice-Dz.92'
05.05.2018 17:00LOBPruchna-Chybie72'
16.05.2018 18:00LOBJaworze-Chybie12'
09.06.2018 17:00LOBChybie-Koszarawa Ż.40'
09.06.2018 17:00LOBChybie-Koszarawa Ż.85'
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie53'
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie90'
Czerwone kartki w lidze: 3
Czerwone kartki ogółem: 3

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

31.03.2018 13:00LOBChybie-Łękawica85'
09.06.2018 17:00LOBChybie-Koszarawa Ż.85'
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie90'
Czas gry w lidze: 1867 min.
Czas gry ogółem: 1867 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 15:00LOBLeśna-Chybie90 min.
12.08.2017 17:00LOBChybie-Jaworze90 min.
19.08.2017 17:00LOBŁękawica-Chybie90 min.
26.08.2017 17:00LOBChybie-Puńców82 min.
02.09.2017 16:00LOBGóral-Chybie90 min.
09.09.2017 17:00LOBChybie-Bestwina90 min.
16.09.2017 16:30LOBWilkowice-Chybie90 min.
30.09.2017 16:00LOBChybie-Pruchna90 min.
07.10.2017 16:00LOBDrogomyśl-Chybie75 min.
28.10.2017 14:00LOBChybie-Dankowice85 min.
04.11.2017 14:00LOBKoszarawa Ż.-Chybie90 min.
11.11.2017 14:00LOBChybie-Zebrzydowice90 min.
31.03.2018 13:00LOBChybie-Łękawica85 min.
14.04.2018 16:00LOBChybie-Góral90 min.
21.04.2018 16:00LOBBestwina-Chybie90 min.
28.04.2018 17:00LOBChybie-Wilkowice90 min.
03.05.2018 15:00LOBChybie-Czechowice-Dz.90 min.
05.05.2018 17:00LOBPruchna-Chybie78 min.
16.05.2018 18:00LOBJaworze-Chybie15 min.
30.05.2018 17:00LOBChybie-Leśna30 min.
06.06.2018 18:00LOBDankowice-Chybie72 min.
09.06.2018 17:00LOBChybie-Koszarawa Ż.85 min.
16.06.2018 17:00LOBZebrzydowice-Chybie90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83