PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Andrzej Stokłosa


Sezon 2016/2017

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 8
Żółte kartki ogółem: 8

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.08.2016 17:00LOBDankowice-Chybie26'
20.08.2016 14:00LOBWilkowice-Chybie92'
27.08.2016 17:00LOBChybie-Drogomyśl57'
10.09.2016 16:00LOBChybie-Koszarawa Ż.80'
02.10.2016 15:00LOBPruchna-Chybie25'
22.10.2016 15:00LOBŻabnica-Chybie84'
06.05.2017 15:00LOBBestwina-Chybie74'
21.05.2017 15:00LOBLeśna-Chybie28'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2291 min.
Czas gry ogółem: 2346 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

07.08.2016 17:00LOBDankowice-Chybie90 min.
11.08.2016 17:00PPPierściec-Chybie25 min.
13.08.2016 17:00LOBChybie-Czechowice-Dz.90 min.
17.08.2016 17:00PPChybie-Pruchna30 min.
20.08.2016 14:00LOBWilkowice-Chybie90 min.
27.08.2016 17:00LOBChybie-Drogomyśl90 min.
03.09.2016 16:00LOBZebrzydowice-Chybie75 min.
10.09.2016 16:00LOBChybie-Koszarawa Ż.90 min.
24.09.2016 15:00LOBChybie-Bestwina90 min.
02.10.2016 15:00LOBPruchna-Chybie90 min.
08.10.2016 15:00LOBChybie-Leśna90 min.
16.10.2016 15:00LOBCisiec-Chybie70 min.
22.10.2016 15:00LOBŻabnica-Chybie90 min.
30.10.2016 14:00LOBChybie-Góral90 min.
06.11.2016 14:00LOBWisła-Chybie60 min.
11.11.2016 13:00LOBChybie-Pietrzykowice90 min.
25.03.2017 15:00LOBChybie-Dankowice16 min.
29.03.2017 17:00LOBCzechowice-Dz.-Chybie90 min.
08.04.2017 16:00LOBChybie-Wilkowice90 min.
15.04.2017 13:00LOBDrogomyśl-Chybie90 min.
29.04.2017 17:00LOBKoszarawa Ż.-Chybie90 min.
03.05.2017 17:00LOBChybie-Ustroń90 min.
06.05.2017 15:00LOBBestwina-Chybie90 min.
13.05.2017 17:00LOBChybie-Pruchna90 min.
21.05.2017 15:00LOBLeśna-Chybie90 min.
27.05.2017 17:00LOBChybie-Cisiec90 min.
03.06.2017 17:00LOBChybie-Żabnica90 min.
15.06.2017 16:00LOBChybie-Wisła90 min.
18.06.2017 16:00LOBPietrzykowice-Chybie90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83