PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Andrzej Stokłosa


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 31.01.1997
Obecny zespół: RKS Cukrownik Chybie
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

08.08.2020 17:00O6AChybie-Pogórze54'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna33'
29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna59'
19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie64'
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie45'
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie92'
Czerwone kartki w lidze: 2
Czerwone kartki ogółem: 2

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna59'
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie92'
Czas gry w lidze: 818 min.
Czas gry ogółem: 818 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 17:00O6AChybie-Skoczów90 min.
01.08.2020 17:00O6AStrumień-Chybie90 min.
08.08.2020 17:00O6AChybie-Pogórze90 min.
15.08.2020 17:00O6AWisła-Chybie90 min.
22.08.2020 17:00O6AChybie-Goleszów83 min.
29.08.2020 17:00O6AChybie-Pruchna59 min.
12.09.2020 16:00O6AChybie-Zebrzydowice90 min.
19.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Chybie44 min.
26.09.2020 16:00O6ASkoczów-Chybie90 min.
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie92 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83