PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Marcin Jaworzyn


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 28.10.1991
Obecny zespół: KP Beskid Skoczów
Bramki zdobyte w lidze: 13
Bramki ogółem: 14
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 17:00PPSkoczów-Pruchna67'
25.07.2020 17:00O6AChybie-Skoczów18'
01.08.2020 17:00O6ASkoczów-Pruchna7'
01.08.2020 17:00O6ASkoczów-Pruchna11'
01.08.2020 17:00O6ASkoczów-Pruchna68'
01.08.2020 17:00O6ASkoczów-Pruchna87'
15.08.2020 17:00O6ASkoczów-Zebrzydowice62'
05.09.2020 16:00O6ASkoczów-Strumień88'
26.09.2020 16:00O6ASkoczów-Chybie25'
21.10.2020 16:00O6ASkoczów-Puńców36'
31.10.2020 14:00O6ASkoczów-Goleszów53'
07.11.2020 14:00O6AStrumień-Skoczów23'
11.11.2020 14:00O6ASkoczów-Pogórze4'
14.11.2020 14:00O6AWisła-Skoczów62'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.09.2020 14:00O6APogórze-Skoczów80'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1391 min.
Czas gry ogółem: 1541 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 17:00PPSkoczów-Pruchna90 min.
25.07.2020 17:00O6AChybie-Skoczów84 min.
01.08.2020 17:00O6ASkoczów-Pruchna90 min.
15.08.2020 17:00O6ASkoczów-Zebrzydowice66 min.
22.08.2020 17:00O6ADrogomyśl-Skoczów90 min.
26.08.2020 17:00PPSkoczów-Wisła60 min.
29.08.2020 16:00O6AGoleszów-Skoczów73 min.
05.09.2020 16:00O6ASkoczów-Strumień90 min.
12.09.2020 14:00O6APogórze-Skoczów90 min.
16.09.2020 16:30O6APuńców-Skoczów90 min.
19.09.2020 16:00O6ASkoczów-Wisła90 min.
26.09.2020 16:00O6ASkoczów-Chybie75 min.
04.10.2020 15:00O6APruchna-Skoczów51 min.
21.10.2020 16:00O6ASkoczów-Puńców90 min.
24.10.2020 15:00O6ASkoczów-Drogomyśl85 min.
31.10.2020 14:00O6ASkoczów-Goleszów77 min.
07.11.2020 14:00O6AStrumień-Skoczów90 min.
11.11.2020 14:00O6ASkoczów-Pogórze80 min.
14.11.2020 14:00O6AWisła-Skoczów80 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83