PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Andrzej Kraus


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 23.02.1998
Obecny zespół: LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Bramki zdobyte w lidze: 13
Bramki ogółem: 13
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

26.07.2020 17:00AS2Kończyce W.-Zabłocie94'
02.08.2020 17:00AS2Pielgrzymowice-Kończyce W.24'
02.08.2020 17:00AS2Pielgrzymowice-Kończyce W.41'
02.08.2020 17:00AS2Pielgrzymowice-Kończyce W.75'
02.08.2020 17:00AS2Pielgrzymowice-Kończyce W.82'
15.08.2020 17:00AS2Bąków-Kończyce W.11'
05.09.2020 16:00AS2Dębowiec-Kończyce W.3'
26.09.2020 16:00AS2Zabłocie-Kończyce W.17'
26.09.2020 16:00AS2Zabłocie-Kończyce W.18'
26.09.2020 16:00AS2Zabłocie-Kończyce W.56'
03.10.2020 15:00AS2Kończyce W.-Pielgrzymowice29'
03.10.2020 15:00AS2Kończyce W.-Pielgrzymowice65'
11.11.2020 13:30AS2Rudnik-Kończyce W.13'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1072 min.
Czas gry ogółem: 1116 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 17:00PPCKS Piast-Kończyce W.44 min.
26.07.2020 17:00AS2Kończyce W.-Zabłocie90 min.
02.08.2020 17:00AS2Pielgrzymowice-Kończyce W.90 min.
08.08.2020 17:00AS2Kończyce W.-Rudnik90 min.
15.08.2020 17:00AS2Bąków-Kończyce W.60 min.
29.08.2020 17:00AS2Kończyce W.-Brenna73 min.
05.09.2020 16:00AS2Dębowiec-Kończyce W.90 min.
12.09.2020 14:00AS2Kończyce W.-Skoczów II75 min.
20.09.2020 16:00AS2Ochaby-Kończyce W.72 min.
26.09.2020 16:00AS2Zabłocie-Kończyce W.90 min.
03.10.2020 15:00AS2Kończyce W.-Pielgrzymowice87 min.
07.11.2020 14:00AS2Kończyce W.-Dębowiec90 min.
11.11.2020 13:30AS2Rudnik-Kończyce W.75 min.
14.11.2020 13:30AS2Kończyce W.-Bąków90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83