Dariusz Indyk


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 21.05.1986
Obecny zespół: LKS Wisła Strumień
Bramki zdobyte w lidze: 17
Bramki ogółem: 17
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

23.09.2018 16:00KAIstebna-Strumień51'
29.09.2018 15:00KAStrumień-Goleszów47'
27.10.2018 15:00KAStrumień-Brenna21'
30.03.2019 14:00KAStrumień-Dębowiec25'
30.03.2019 14:00KAStrumień-Dębowiec28'
13.04.2019 15:00KAHażlach-Strumień1'
20.04.2019 15:00KAStrumień-Pogwizdów53'
01.05.2019 16:00KAStrumień-Pielgrzymowice65'
04.05.2019 16:00KAKończyce W.-Strumień31'
04.05.2019 16:00KAKończyce W.-Strumień36'
11.05.2019 16:00KAStrumień-Istebna27'
11.05.2019 16:00KAStrumień-Istebna38'
25.05.2019 15:00KAStrumień-Bąków21'
25.05.2019 15:00KAStrumień-Bąków43'
09.06.2019 17:00KASkoczów II-Strumień53'
15.06.2019 16:30KABrenna-Strumień40'
15.06.2019 16:30KABrenna-Strumień52'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2018 17:00KA1909 Piast-Strumień67'
20.10.2018 15:00KAStrumień-Skoczów II90'
20.10.2018 15:00KAStrumień-Skoczów II93'
20.04.2019 15:00KAStrumień-Pogwizdów82'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.10.2018 15:00KAStrumień-Skoczów II93'
Czas gry w lidze: 1842 min.
Czas gry ogółem: 1842 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 17:00KADębowiec-Strumień90 min.
15.08.2018 17:00KA1909 Piast-Strumień90 min.
18.08.2018 17:00KAStrumień-Hażlach43 min.
26.08.2018 17:00KAPogwizdów-Strumień90 min.
01.09.2018 16:00KAStrumień-Zabłocie90 min.
09.09.2018 16:00KAPielgrzymowice-Strumień90 min.
15.09.2018 16:00KAStrumień-Kończyce W.90 min.
23.09.2018 16:00KAIstebna-Strumień90 min.
29.09.2018 15:00KAStrumień-Goleszów90 min.
06.10.2018 15:00KABąków-Strumień90 min.
20.10.2018 15:00KAStrumień-Skoczów II18 min.
27.10.2018 15:00KAStrumień-Brenna90 min.
30.03.2019 14:00KAStrumień-Dębowiec65 min.
06.04.2019 15:00KAStrumień-1909 Piast70 min.
13.04.2019 15:00KAHażlach-Strumień65 min.
20.04.2019 15:00KAStrumień-Pogwizdów44 min.
01.05.2019 16:00KAStrumień-Pielgrzymowice84 min.
04.05.2019 16:00KAKończyce W.-Strumień90 min.
11.05.2019 16:00KAStrumień-Istebna53 min.
18.05.2019 16:00KAGoleszów-Strumień90 min.
25.05.2019 15:00KAStrumień-Bąków90 min.
02.06.2019 11:00KAPogórze-Strumień55 min.
09.06.2019 17:00KASkoczów II-Strumień85 min.
15.06.2019 16:30KABrenna-Strumień90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220