Błażej Cięciel


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 13.06.1997
Obecny zespół: LKS Pasjonat Dankowice
Bramki zdobyte w lidze: 9
Bramki ogółem: 13
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 17:00LOBDankowice-ŻabnicaK60'
09.08.2017 18:00PPDankowice-Jaworze II53'
09.08.2017 18:00PPDankowice-Jaworze II55'
09.08.2017 18:00PPDankowice-Jaworze II64'
30.08.2017 17:00PPPisarzowice-Dankowice30'
30.09.2017 16:00LOBPuńców-Dankowice51'
28.10.2017 14:00LOBChybie-Dankowice61'
22.04.2018 17:00LOBLeśna-Dankowice8'
22.04.2018 17:00LOBLeśna-Dankowice47'
22.04.2018 17:00LOBLeśna-Dankowice57'
10.06.2018 16:00LOBPruchna-Dankowice92'
16.06.2018 17:00LOBDankowice-Drogomyśl38'
16.06.2018 17:00LOBDankowice-Drogomyśl61'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.08.2017 17:00LOBDankowice-Czechowice-Dz.78'
27.08.2017 17:00LOBDankowice-Koszarawa Ż.58'
14.10.2017 16:00LOBBestwina-Dankowice62'
28.04.2018 17:00LOBDankowice-Jaworze35'
05.05.2018 17:00LOBDankowice-Puńców73'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2198 min.
Czas gry ogółem: 2363 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 17:00LOBDankowice-Żabnica90 min.
09.08.2017 18:00PPDankowice-Jaworze II75 min.
12.08.2017 17:00LOBWisła-Dankowice90 min.
20.08.2017 17:00LOBDankowice-Czechowice-Dz.90 min.
27.08.2017 17:00LOBDankowice-Koszarawa Ż.64 min.
30.08.2017 17:00PPPisarzowice-Dankowice90 min.
02.09.2017 17:00LOBZebrzydowice-Dankowice77 min.
10.09.2017 17:00LOBDankowice-Leśna90 min.
16.09.2017 15:00LOBJaworze-Dankowice32 min.
30.09.2017 16:00LOBPuńców-Dankowice51 min.
14.10.2017 16:00LOBBestwina-Dankowice85 min.
21.10.2017 15:00LOBDankowice-Wilkowice90 min.
28.10.2017 14:00LOBChybie-Dankowice1 min.
05.11.2017 14:00LOBDankowice-Pruchna67 min.
11.11.2017 14:00LOBDrogomyśl-Dankowice83 min.
31.03.2018 13:00LOBCzechowice-Dz.-Dankowice90 min.
07.04.2018 16:00LOBKoszarawa Ż.-Dankowice90 min.
11.04.2018 17:00LOBDankowice-Góral82 min.
14.04.2018 16:00LOBDankowice-Zebrzydowice58 min.
22.04.2018 17:00LOBLeśna-Dankowice83 min.
28.04.2018 17:00LOBDankowice-Jaworze90 min.
05.05.2018 17:00LOBDankowice-Puńców90 min.
12.05.2018 17:00LOBGóral-Dankowice90 min.
16.05.2018 18:00LOBDankowice-Wisła90 min.
19.05.2018 17:00LOBDankowice-Bestwina90 min.
26.05.2018 14:00LOBWilkowice-Dankowice77 min.
30.05.2018 18:00LOBŻabnica-Dankowice89 min.
06.06.2018 18:00LOBDankowice-Chybie90 min.
10.06.2018 16:00LOBPruchna-Dankowice90 min.
16.06.2018 17:00LOBDankowice-Drogomyśl89 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201