Szymon Sosna


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 12.08.1992
Obecny zespół: GKS Czarni Jaworze
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 1
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

07.09.2019 16:00LO5Jaworze-Czechowice-Dz. IISAM55'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.08.2019 17:00LO5Jaworze-Bestwina15'
14.09.2019 16:00LO5Pszczyna-Jaworze53'
19.10.2019 15:00LO5Jaworze-BKS Stal7'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1127 min.
Czas gry ogółem: 1307 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2019 17:00PPMiędzyrzecze-Jaworze90 min.
10.08.2019 17:00LO5Jaworze-Bestwina89 min.
18.08.2019 16:00LO5Jaworze-Wola90 min.
20.08.2019 18:00PPJaworze-Rekord90 min.
24.08.2019 17:00LO5Jaworze-Rekord II90 min.
31.08.2019 17:00LO5Lędziny-Jaworze90 min.
07.09.2019 16:00LO5Jaworze-Czechowice-Dz. II90 min.
14.09.2019 16:00LO5Pszczyna-Jaworze90 min.
28.09.2019 16:00LO5Rudołtowice-Jaworze53 min.
05.10.2019 15:00LO5Jaworze-Bestwinka90 min.
12.10.2019 15:00LO5Studzienice-Jaworze90 min.
19.10.2019 15:00LO5Jaworze-BKS Stal90 min.
26.10.2019 14:00LO5Bieruń-Jaworze90 min.
03.11.2019 14:00LO5Jaworze-Cielmice90 min.
09.11.2019 14:00LO5Łąka-Jaworze85 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94