Mateusz Rosegnal


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 07.12.1995
Obecny zespół: LKS Groń Bujaków
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.09.2017 17:00KBBujaków-Wilamowice75'
29.10.2017 11:00KBBujaków-Ligota22'
04.11.2017 14:00KBŁodygowice-Bujaków65'
03.05.2018 15:00KBGrodziec-Bujaków60'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1535 min.
Czas gry ogółem: 1570 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2017 17:00PPBujaków-Kozy35 min.
20.08.2017 11:00KBBujaków-Jaworze II70 min.
26.08.2017 17:00KBBronów-Bujaków90 min.
06.09.2017 17:00KBBujaków-Wilamowice80 min.
09.09.2017 17:00KBRybarzowice-Bujaków90 min.
17.09.2017 11:00KBBujaków-Grodziec90 min.
01.10.2017 11:00KBBujaków-Kalna 90 min.
07.10.2017 16:00KBKozy-Bujaków70 min.
15.10.2017 11:00KBBujaków-Międzybrodzie90 min.
21.10.2017 15:30KBZabrzeg-Bujaków75 min.
29.10.2017 11:00KBBujaków-Ligota90 min.
04.11.2017 14:00KBŁodygowice-Bujaków90 min.
08.04.2018 11:00KBJaworze II-Bujaków90 min.
15.04.2018 11:00KBBujaków-Bronów90 min.
21.04.2018 16:00KBWilamowice-Bujaków90 min.
28.04.2018 16:00KBBujaków-Rybarzowice90 min.
03.05.2018 15:00KBGrodziec-Bujaków70 min.
13.05.2018 17:00KBKalna -Bujaków90 min.
19.05.2018 16:00KBBujaków-Kozy90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2657
2Bełk2649
3Czaniec2644
4Wodzisław2641
5Radziechowy2641
6Wilcza2641
7Goczałkowice2637
8Jasienica2533
9TSP II2532
10Tychy II2430
11Ustroń2629
12Gaszowice2629
13Landek2629
14Racibórz2625
15Lędziny2623
16Skoczów2623
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.2568
2Drogomyśl2556
3Bestwina2549
4Wisła2548
5Koszarawa Ż.2544
6Puńców2541
7Dankowice2540
8Góral2538
9Jaworze2536
10Chybie2433
11Łękawica2429
12Zebrzydowice2526
13Pruchna2525
14Żabnica2418
15Leśna2410
16Wilkowice255
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2052
2Rekord II2049
3Pisarzowice2149
4Czechowice-Dz. II2133
5Kobiernice1932
6Kaniów1931
7Hecznarowice1930
8Międzyrzecze2029
9Buczkowice1921
10Wapienica2021
11Bystra (k. Bielska)2015
12Godziszka2014
13Mazańcowice200
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2143
2Goleszów2140
3Skoczów II2139
4Zabłocie2039
5Pogwizdów2034
61909 Piast2033
7Brenna2132
8Kończyce W.2131
9Bąków2128
10Pielgrzymowice2024
11Dębowiec2123
12Kaczyce2122
13Strumień2020
14Ochaby200
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2155
2Węgierska G.2254
3Milówka2152
4Pietrzykowice2142
5Babia Góra2139
6Radziechowy II2132
7Lipowa2127
8Gilowice2125
9Sopotnia2123
10Czernichów2220
11Cisiec2218
12Soła Ż.2116
13Ujsoły2116
14Pewel M.2213
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1954
2Międzybrodzie1947
3Ligota1738
4Jaworze II1935
5Kozy1932
6Rybarzowice1926
7Grodziec1825
8Wilamowice1924
9Bujaków1917
10Zabrzeg1815
11Kalna 1913
12Łodygowice190
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1434
2Istebna1433
3Górki W.1526
4Nierodzim1421
5Wielkie II1521
6Hażlach1421
7Pierściec1618
8Iskrzyczyn1417
9Rudnik1512
10Golasowice131
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1843
2Zarzecze1738
3Korbielów1733
4Jeleśnia1626
5Słotwina1726
6Pewel Śl.1726
7Trzebinia1724
8Bystra (k. Żywca)1722
9Łękawica II1720
10Kocierz1811
11Przyborów171