Michał Socha


Sezon 2015/2016

Bramki zdobyte w lidze: 22
Bramki ogółem: 24
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

02.08.2015 15:00PPJeleśnia-Pietrzykowice60'
15.08.2015 17:00KAZUjsoły-Pietrzykowice74'
30.08.2015 15:00KAZPrzyborów-Pietrzykowice86'
06.09.2015 15:00KAZSłotwina-Pietrzykowice48'
06.09.2015 15:00KAZSłotwina-Pietrzykowice52'
13.09.2015 13:00KAZPietrzykowice-Radziechowy II60'
16.09.2015 17:00PPPietrzykowice-Góral77'
17.10.2015 15:00KAZMilówka-Pietrzykowice16'
25.10.2015 11:00KAZJeleśnia-Pietrzykowice12'
25.10.2015 11:00KAZJeleśnia-Pietrzykowice25'
08.11.2015 14:00KAZGilowice-Pietrzykowice54'
10.04.2016 14:00KAZPietrzykowice-Ujsoły12'
17.04.2016 15:00KAZPewel Śl.-Pietrzykowice54'
17.04.2016 15:00KAZPewel Śl.-Pietrzykowice60'
01.05.2016 14:00KAZPietrzykowice-Słotwina4'
01.05.2016 14:00KAZPietrzykowice-Słotwina10'
03.05.2016 17:00KAZRadziechowy II-Pietrzykowice65'
03.05.2016 17:00KAZRadziechowy II-Pietrzykowice80'
08.05.2016 14:00KAZPietrzykowice-Rajcza11'
08.05.2016 14:00KAZPietrzykowice-Rajcza52'
15.05.2016 15:00KAZCzernichów-Pietrzykowice75'
12.06.2016 14:00KAZPietrzykowice-Jeleśnia36'
12.06.2016 14:00KAZPietrzykowice-Jeleśnia78'
26.06.2016 17:00KAZPietrzykowice-Gilowice55'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 6

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

02.08.2015 15:00PPJeleśnia-Pietrzykowice83'
13.09.2015 13:00KAZPietrzykowice-Radziechowy II60'
20.09.2015 11:00KAZRajcza-Pietrzykowice60'
04.10.2015 13:00KAZPietrzykowice-Sopotnia60'
17.04.2016 15:00KAZPewel Śl.-Pietrzykowice88'
18.06.2016 17:00KAZSoła Ż.-Pietrzykowice36'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1914 min.
Czas gry ogółem: 2184 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

02.08.2015 15:00PPJeleśnia-Pietrzykowice90 min.
09.08.2015 11:00PPGilowice-Pietrzykowice46 min.
15.08.2015 17:00KAZUjsoły-Pietrzykowice75 min.
23.08.2015 13:00KAZPietrzykowice-Pewel Śl.90 min.
30.08.2015 15:00KAZPrzyborów-Pietrzykowice90 min.
06.09.2015 15:00KAZSłotwina-Pietrzykowice90 min.
13.09.2015 13:00KAZPietrzykowice-Radziechowy II65 min.
16.09.2015 17:00PPPietrzykowice-Góral64 min.
20.09.2015 11:00KAZRajcza-Pietrzykowice70 min.
04.10.2015 13:00KAZPietrzykowice-Sopotnia90 min.
11.10.2015 13:00KAZPietrzykowice-Lipowa85 min.
17.10.2015 15:00KAZMilówka-Pietrzykowice65 min.
25.10.2015 11:00KAZJeleśnia-Pietrzykowice60 min.
31.10.2015 14:00KAZPietrzykowice-Soła Ż.65 min.
08.11.2015 14:00KAZGilowice-Pietrzykowice90 min.
06.03.2016 15:00PPPietrzykowice-Cięcina70 min.
10.04.2016 14:00KAZPietrzykowice-Ujsoły80 min.
17.04.2016 15:00KAZPewel Śl.-Pietrzykowice90 min.
01.05.2016 14:00KAZPietrzykowice-Słotwina75 min.
03.05.2016 17:00KAZRadziechowy II-Pietrzykowice90 min.
08.05.2016 14:00KAZPietrzykowice-Rajcza75 min.
15.05.2016 15:00KAZCzernichów-Pietrzykowice80 min.
22.05.2016 16:00KAZSopotnia-Pietrzykowice87 min.
29.05.2016 15:00KAZLipowa-Pietrzykowice70 min.
05.06.2016 14:00KAZPietrzykowice-Milówka82 min.
12.06.2016 14:00KAZPietrzykowice-Jeleśnia90 min.
18.06.2016 17:00KAZSoła Ż.-Pietrzykowice85 min.
26.06.2016 17:00KAZPietrzykowice-Gilowice75 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94