Artur Pryczek


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 8
Bramki ogółem: 8
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 17:00KASDębowiec-Strumień86'
11.08.2018 17:00KASDębowiec-Strumień88'
29.09.2018 15:00KASStrumień-Goleszów66'
06.10.2018 15:00KASBąków-Strumień11'
06.10.2018 15:00KASBąków-Strumień68'
18.05.2019 16:00KASGoleszów-Strumień60'
02.06.2019 11:00KASPogórze-Strumień59'
09.06.2019 17:00KASSkoczów II-Strumień29'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.09.2018 16:00KASStrumień-Kończyce W.90'
06.10.2018 15:00KASBąków-Strumień41'
30.03.2019 14:00KASStrumień-Dębowiec49'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1318 min.
Czas gry ogółem: 1318 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 17:00KASDębowiec-Strumień37 min.
15.08.2018 17:00KAS1909 Piast-Strumień90 min.
18.08.2018 17:00KASStrumień-Hażlach90 min.
26.08.2018 17:00KASPogwizdów-Strumień76 min.
01.09.2018 16:00KASStrumień-Zabłocie17 min.
09.09.2018 16:00KASPielgrzymowice-Strumień5 min.
15.09.2018 16:00KASStrumień-Kończyce W.25 min.
23.09.2018 16:00KASIstebna-Strumień90 min.
29.09.2018 15:00KASStrumień-Goleszów44 min.
06.10.2018 15:00KASBąków-Strumień85 min.
13.10.2018 15:00KASStrumień-Pogórze84 min.
20.10.2018 15:00KASStrumień-Skoczów II55 min.
27.10.2018 15:00KASStrumień-Brenna60 min.
30.03.2019 14:00KASStrumień-Dębowiec44 min.
06.04.2019 15:00KASStrumień-1909 Piast20 min.
13.04.2019 15:00KASHażlach-Strumień90 min.
28.04.2019 16:00KASZabłocie-Strumień84 min.
01.05.2019 16:00KASStrumień-Pielgrzymowice25 min.
04.05.2019 16:00KASKończyce W.-Strumień46 min.
18.05.2019 16:00KASGoleszów-Strumień44 min.
02.06.2019 11:00KASPogórze-Strumień35 min.
09.06.2019 17:00KASSkoczów II-Strumień90 min.
15.06.2019 16:30KASBrenna-Strumień82 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94