PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Dawid Pezdek


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

18.08.2018 16:00KBTrzebinia-Cisiec3'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

27.10.2018 14:00KBPewel M.-Trzebinia45'
06.04.2019 15:00KBCisiec-Trzebinia69'
05.06.2019 18:00KBSłotwina-Trzebinia
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1666 min.
Czas gry ogółem: 1736 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2018 16:00PPTrzebinia-Sopotnia70 min.
18.08.2018 16:00KBTrzebinia-Cisiec75 min.
26.08.2018 11:00KBTS Przyborów-Trzebinia90 min.
08.09.2018 16:00KBTrzebinia-Kocierz90 min.
16.09.2018 11:00KBJeleśnia-Trzebinia90 min.
22.09.2018 16:00KBTrzebinia-Słotwina90 min.
30.09.2018 14:00KBBystra (k. Żywca)-Trzebinia90 min.
06.10.2018 16:00KBTrzebinia-Czernichów90 min.
13.10.2018 16:00KBKorbielów-Trzebinia90 min.
20.10.2018 15:00KBTrzebinia-Pewel Śl.90 min.
27.10.2018 14:00KBPewel M.-Trzebinia90 min.
06.04.2019 15:00KBCisiec-Trzebinia76 min.
13.04.2019 15:00KBTrzebinia-TS Przyborów90 min.
28.04.2019 11:00KBKocierz-Trzebinia90 min.
01.05.2019 15:00KBTrzebinia-Jeleśnia90 min.
11.05.2019 14:00KBTrzebinia-Bystra (k. Żywca)90 min.
18.05.2019 15:00KBCzernichów-Trzebinia75 min.
25.05.2019 15:00KBTrzebinia-Korbielów90 min.
02.06.2019 14:30KBPewel Śl.-Trzebinia90 min.
05.06.2019 18:00KBSłotwina-Trzebinia90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73