PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Grzegorz Szymoński


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 22.01.1986
Obecny zespół: KS Góral Żywiec
Bramki zdobyte w lidze: 10
Bramki ogółem: 13
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 3

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

21.07.2020 18:00PPBystra (k. Żywca)-Góral78'
21.07.2020 18:00PPBystra (k. Żywca)-GóralK86'
08.08.2020 17:00O6BGóral-Żabnica83'
16.08.2020 16:00O6BRajcza-Góral30'
22.08.2020 17:00O6BGóral-MilówkaK13'
30.08.2020 16:00O6BIstebna-Góral17'
02.09.2020 18:00PPGóral-RajczaK48'
03.10.2020 15:00O6BGóral-Pietrzykowice63'
10.10.2020 15:00O6BŻabnica-Góral3'
31.10.2020 14:00O6BGóral-Istebna39'
08.11.2020 14:00O6BUjsoły-Góral38'
11.11.2020 14:00O6BGóral-Węgierska G.15'
11.11.2020 14:00O6BGóral-Węgierska G.43'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

17.10.2020 15:00O6BGóral-Rajcza88'
31.10.2020 14:00O6BGóral-Istebna15'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1185 min.
Czas gry ogółem: 1308 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

21.07.2020 18:00PPBystra (k. Żywca)-Góral44 min.
25.07.2020 17:00O6BGóral-Koszarawa Ż.35 min.
01.08.2020 16:00O6BPietrzykowice-Góral44 min.
08.08.2020 17:00O6BGóral-Żabnica28 min.
16.08.2020 16:00O6BRajcza-Góral83 min.
22.08.2020 17:00O6BGóral-Milówka90 min.
30.08.2020 16:00O6BIstebna-Góral80 min.
02.09.2020 18:00PPGóral-Rajcza79 min.
05.09.2020 16:00O6BGóral-Ujsoły90 min.
12.09.2020 16:00O6BWęgierska G.-Góral86 min.
26.09.2020 16:00O6BKoszarawa Ż.-Góral90 min.
03.10.2020 15:00O6BGóral-Pietrzykowice67 min.
10.10.2020 15:00O6BŻabnica-Góral82 min.
17.10.2020 15:00O6BGóral-Rajcza90 min.
25.10.2020 11:00O6BMilówka-Góral90 min.
31.10.2020 14:00O6BGóral-Istebna90 min.
08.11.2020 14:00O6BUjsoły-Góral75 min.
11.11.2020 14:00O6BGóral-Węgierska G.65 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83