Marcin Byrtek


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 30.09.1994
Obecny zespół: KS Kuźnia Ustroń
Bramki zdobyte w lidze: 13
Bramki ogółem: 13
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

09.09.2017 16:00KAPewel M.-Radziechowy II28'
09.09.2017 16:00KAPewel M.-Radziechowy II83'
17.09.2017 15:00KARadziechowy II-Czernichów2'
17.09.2017 15:00KARadziechowy II-Czernichów59'
01.10.2017 15:00KARadziechowy II-Pietrzykowice76'
01.10.2017 15:00KARadziechowy II-Pietrzykowice78'
15.10.2017 15:00KARadziechowy II-Gilowice12'
19.11.2017 13:00KARadziechowy II-Soła Ż.24'
19.11.2017 13:00KARadziechowy II-Soła Ż.K40'
19.11.2017 13:00KARadziechowy II-Soła Ż.90'
25.11.2017 13:00KARadziechowy II-Sopotnia30'
25.11.2017 13:00KARadziechowy II-Sopotnia34'
07.04.2018 17:004LUstroń-Racibórz4'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.08.2017 16:00KAWęgierska G.-Radziechowy II20'
31.03.2018 13:004LUstroń-Landek11'
07.04.2018 17:004LUstroń-Racibórz89'
05.05.2018 17:004LUstroń-Goczałkowice64'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2151 min.
Czas gry ogółem: 2241 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

06.08.2017 16:00PPBystra (k. Żywca)-Radziechowy90 min.
12.08.2017 16:00KAWęgierska G.-Radziechowy II90 min.
20.08.2017 15:00KARadziechowy II-Lipowa90 min.
09.09.2017 16:00KAPewel M.-Radziechowy II90 min.
17.09.2017 15:00KARadziechowy II-Czernichów90 min.
01.10.2017 15:00KARadziechowy II-Pietrzykowice90 min.
07.10.2017 15:00KAMilówka-Radziechowy II90 min.
15.10.2017 15:00KARadziechowy II-Gilowice90 min.
22.10.2017 15:00KARajcza-Radziechowy II90 min.
11.11.2017 13:00KAUjsoły-Radziechowy II46 min.
19.11.2017 13:00KARadziechowy II-Soła Ż.90 min.
25.11.2017 13:00KARadziechowy II-Sopotnia82 min.
17.03.2018 15:304LUstroń-Czaniec90 min.
24.03.2018 15:304LUstroń-Lędziny90 min.
31.03.2018 13:004LUstroń-Landek90 min.
07.04.2018 17:004LUstroń-Racibórz90 min.
14.04.2018 17:004LUstroń-Gaszowice90 min.
21.04.2018 17:004LUstroń-Wodzisław90 min.
28.04.2018 17:004LUstroń-Skoczów90 min.
01.05.2018 13:004LTychy II-Ustroń90 min.
05.05.2018 17:004LUstroń-Goczałkowice90 min.
12.05.2018 17:004LJasienica-Ustroń90 min.
19.05.2018 17:004LUstroń-Bytom89 min.
26.05.2018 17:004LBełk-Ustroń44 min.
30.05.2018 18:004LUstroń-Wilcza90 min.
03.06.2018 17:004LTSP II-Ustroń90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201