Daniel Fabisiak


Sezon 2018/2019

Bramki zdobyte w lidze: 10
Bramki ogółem: 10
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 3

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.09.2018 16:004LLandek-Łaziska Grn.K32'
20.10.2018 15:004LŁaziska Grn.-MKP Odra61'
23.03.2019 15:304LŁaziska Grn.-Czaniec83'
13.04.2019 17:004LBełk-Łaziska Grn.K1'
13.04.2019 17:004LBełk-Łaziska Grn.65'
20.04.2019 13:004LJasienica-Łaziska Grn.K15'
18.05.2019 17:004LGoczałkowice-Łaziska Grn.90'
29.05.2019 18:004LŁaziska Grn.-Racibórz62'
01.06.2019 17:004LCzechowice-Dz.-Łaziska Grn.47'
08.06.2019 17:004LŁaziska Grn.-Wilcza64'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

01.09.2018 16:004LŁaziska Grn.-Bełk91'
22.09.2018 16:004LŁaziska Grn.-Połomia47'
27.04.2019 17:004LŁaziska Grn.-TSP II54'
01.05.2019 17:004LPołomia-Łaziska Grn.80'
22.05.2019 18:004LŁaziska Grn.-Landek37'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 2374 min.
Czas gry ogółem: 2374 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2018 17:004LŁaziska Grn.-Tychy II90 min.
15.08.2018 17:004LCzaniec-Łaziska Grn.90 min.
18.08.2018 17:004LŁaziska Grn.-Radziechowy90 min.
25.08.2018 17:004LGaszowice-Łaziska Grn.90 min.
01.09.2018 16:004LŁaziska Grn.-Bełk90 min.
08.09.2018 16:304LŁaziska Grn.-Jasienica90 min.
16.09.2018 16:004LTSP II-Łaziska Grn.65 min.
22.09.2018 16:004LŁaziska Grn.-Połomia60 min.
29.09.2018 16:004LLandek-Łaziska Grn.90 min.
06.10.2018 15:004LŁaziska Grn.-Ustroń90 min.
13.10.2018 15:004LŁaziska Grn.-Goczałkowice46 min.
20.10.2018 15:004LŁaziska Grn.-MKP Odra60 min.
27.10.2018 14:004LRacibórz-Łaziska Grn.90 min.
03.11.2018 14:004LŁaziska Grn.-Czechowice-Dz.90 min.
10.11.2018 13:304LWilcza-Łaziska Grn.75 min.
16.03.2019 11:004LTychy II-Łaziska Grn.90 min.
23.03.2019 15:304LŁaziska Grn.-Czaniec83 min.
30.03.2019 16:004LRadziechowy-Łaziska Grn.90 min.
06.04.2019 11:004LŁaziska Grn.-Gaszowice90 min.
13.04.2019 17:004LBełk-Łaziska Grn.90 min.
20.04.2019 13:004LJasienica-Łaziska Grn.46 min.
27.04.2019 17:004LŁaziska Grn.-TSP II90 min.
01.05.2019 17:004LPołomia-Łaziska Grn.90 min.
18.05.2019 17:004LGoczałkowice-Łaziska Grn.90 min.
22.05.2019 18:004LŁaziska Grn.-Landek90 min.
25.05.2019 17:004LMKP Odra-Łaziska Grn.60 min.
29.05.2019 18:004LŁaziska Grn.-Racibórz90 min.
01.06.2019 17:004LCzechowice-Dz.-Łaziska Grn.79 min.
08.06.2019 17:004LŁaziska Grn.-Wilcza90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94