PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Tomasz Caputa


Sezon 2011/2012

Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

24.07.2011 15:00PPLipowa-Góral83'
04.09.2011 15:00LOBLipowa-Drogomyśl26'
Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1651 min.
Czas gry ogółem: 1669 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

24.07.2011 15:00PPLipowa-Góral18 min.
07.08.2011 15:00LOBLipowa-Porąbka3 min.
13.08.2011 15:00LOBWilamowice-Lipowa31 min.
21.08.2011 15:00LOBLipowa-Bestwina11 min.
28.08.2011 17:00LOBLandek-Lipowa90 min.
04.09.2011 15:00LOBLipowa-Drogomyśl88 min.
10.09.2011 16:00LOBSkoczów-Lipowa90 min.
17.09.2011 16:00LOBDankowice-Lipowa18 min.
02.10.2011 15:00LOBLipowa-Chybie15 min.
08.10.2011 15:00LOBKaczyce-Lipowa90 min.
22.10.2011 15:00LOBJasienica-Lipowa90 min.
30.10.2011 14:00LOBLipowa-Puńców90 min.
05.11.2011 13:00LOBRadziechowy-Lipowa55 min.
13.11.2011 13:00LOBLipowa-Wilamowice90 min.
24.03.2012 15:00LOBPorąbka-Lipowa18 min.
09.04.2012 15:00LOBLipowa-Landek27 min.
14.04.2012 16:00LOBDrogomyśl-Lipowa55 min.
22.04.2012 15:00LOBLipowa-Skoczów70 min.
28.04.2012 15:00LOBLipowa-Dankowice90 min.
01.05.2012 15:00LOBLipowa-Koszarawa Ż.90 min.
05.05.2012 17:00LOBChybie-Lipowa90 min.
13.05.2012 15:00LOBLipowa-Kaczyce90 min.
19.05.2012 17:00LOBStrumień-Lipowa90 min.
27.05.2012 15:00LOBLipowa-Jasienica90 min.
02.06.2012 17:00LOBPuńców-Lipowa90 min.
09.06.2012 17:00LOBLipowa-Radziechowy90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73