PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Michał Czakon


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 14.08.1988
Obecny zespół: LKS Pogórze
Bramki zdobyte w lidze: 5
Bramki ogółem: 5
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 2

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.09.2020 14:00O6APogórze-Skoczów30'
19.09.2020 16:00O6AStrumień-PogórzeK28'
26.09.2020 16:00O6AGoleszów-Pogórze32'
25.10.2020 11:00O6APogórze-Puńców39'
08.11.2020 11:00O6APogórze-DrogomyślK56'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

30.08.2020 16:00O6APogórze-Zebrzydowice30'
26.09.2020 16:00O6AGoleszów-Pogórze70'
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie16'
25.10.2020 11:00O6APogórze-Puńców87'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 955 min.
Czas gry ogółem: 955 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

16.08.2020 11:00O6APogórze-Pruchna30 min.
30.08.2020 16:00O6APogórze-Zebrzydowice75 min.
05.09.2020 16:00O6ADrogomyśl-Pogórze46 min.
12.09.2020 14:00O6APogórze-Skoczów63 min.
19.09.2020 16:00O6AStrumień-Pogórze90 min.
26.09.2020 16:00O6AGoleszów-Pogórze90 min.
03.10.2020 15:00O6AWisła-Pogórze44 min.
11.10.2020 11:00O6APogórze-Chybie90 min.
25.10.2020 11:00O6APogórze-Puńców90 min.
08.11.2020 11:00O6APogórze-Drogomyśl89 min.
11.11.2020 14:00O6ASkoczów-Pogórze83 min.
15.11.2020 11:00O6APogórze-Strumień75 min.
21.11.2020 14:00O6APruchna-Pogórze90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83