Adrian Morawiec


Sezon 2017/2018

Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 1

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

14.10.2017 15:00KBIskrzyczyn-Wielkie II13'
18.10.2017 16:15KBWielkie II-GolasowiceK30'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.08.2017 17:00KBWielkie II-Pierściec45'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 746 min.
Czas gry ogółem: 836 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

15.08.2017 15:00PPKończyce W.-Puńców90 min.
20.08.2017 17:00KBWielkie II-Pierściec46 min.
10.09.2017 16:00KBWielkie II-Nierodzim46 min.
01.10.2017 11:30KBGórki W.-Wielkie II46 min.
03.10.2017 16:15KBHażlach-Wielkie II46 min.
14.10.2017 15:00KBIskrzyczyn-Wielkie II80 min.
18.10.2017 16:15KBWielkie II-Golasowice46 min.
15.04.2018 11:00KBPierściec-Wielkie II80 min.
03.05.2018 11:00KBNierodzim-Wielkie II44 min.
13.05.2018 16:00KBRudnik-Wielkie II90 min.
16.05.2018 17:30KBWielkie II-Górki W.46 min.
27.05.2018 17:00KBGolasowice-Wielkie II46 min.
07.06.2018 17:30KBWielkie II-Iskrzyczyn90 min.
10.06.2018 17:00KBPogórze-Wielkie II40 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II716
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień712
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63