Rafał Szczygielski


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 07.03.1986
Obecny zespół: LKS Orzeł Zabłocie
Bramki zdobyte w lidze: 11
Bramki ogółem: 11
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 2

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

12.08.2018 11:00KAPogórze-Zabłocie47'
15.08.2018 17:00KAZabłocie-Skoczów II12'
15.08.2018 17:00KAZabłocie-Skoczów II33'
19.08.2018 11:00KABrenna-Zabłocie24'
19.08.2018 11:00KABrenna-Zabłocie85'
25.08.2018 16:00KAZabłocie-DębowiecK90'
08.09.2018 16:00KAZabłocie-Hażlach71'
08.09.2018 16:00KAZabłocie-Hażlach73'
30.09.2018 15:00KAZabłocie-Pielgrzymowice65'
13.10.2018 15:00KAZabłocie-Istebna22'
20.10.2018 15:00KAGoleszów-ZabłocieK75'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2018 16:00KAPogwizdów-Zabłocie54'
20.10.2018 15:00KAGoleszów-Zabłocie43'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 871 min.
Czas gry ogółem: 871 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

12.08.2018 11:00KAPogórze-Zabłocie65 min.
15.08.2018 17:00KAZabłocie-Skoczów II70 min.
19.08.2018 11:00KABrenna-Zabłocie90 min.
25.08.2018 16:00KAZabłocie-Dębowiec90 min.
01.09.2018 16:00KAStrumień-Zabłocie69 min.
08.09.2018 16:00KAZabłocie-Hażlach30 min.
16.09.2018 16:00KAPogwizdów-Zabłocie35 min.
22.09.2018 16:00KA1909 Piast-Zabłocie92 min.
30.09.2018 15:00KAZabłocie-Pielgrzymowice90 min.
06.10.2018 15:00KAKończyce W.-Zabłocie60 min.
13.10.2018 15:00KAZabłocie-Istebna90 min.
20.10.2018 15:00KAGoleszów-Zabłocie90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec116
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Węgierska G.1122
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Pewel Śl.819
3Czernichów718
4Jeleśnia817
5Słotwina1014
6Korbielów813
7Trzebinia1013
8Pewel M.810
9Cisiec1010
10Kocierz99
11TS Przyborów99
12Przyborów100