Dariusz Zygma


Sezon 2011/2012

Bramki zdobyte w lidze: 10
Bramki ogółem: 12
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

31.07.2011 17:00PPRudnik-Chybie5'
31.08.2011 17:00PPChybie-Wisła87'
02.10.2011 15:00LOBLipowa-Chybie20'
08.10.2011 15:00LOBChybie-Bestwina30'
08.10.2011 15:00LOBChybie-Bestwina83'
08.10.2011 15:00LOBChybie-Bestwina87'
31.03.2012 16:00LOBChybie-Strumień20'
14.04.2012 16:00LOBChybie-Puńców80'
28.04.2012 16:00LOBChybie-Porąbka28'
05.05.2012 17:00LOBChybie-Lipowa91'
19.05.2012 17:00LOBChybie-Landek55'
02.06.2012 17:00LOBChybie-Skoczów57'
Żółte kartki w lidze: 5
Żółte kartki ogółem: 5

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2011 17:00LOBChybie-Kaczyce77'
15.08.2011 17:00LOBChybie-Kaczyce
11.11.2011 11:00LOBChybie-Koszarawa Ż.61'
19.11.2011 13:00LOBKaczyce-Chybie75'
02.06.2012 17:00LOBChybie-Skoczów
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2011 17:00LOBChybie-Kaczyce77'
Czas gry w lidze: 2247 min.
Czas gry ogółem: 2381 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

31.07.2011 17:00PPRudnik-Chybie90 min.
06.08.2011 17:00LOBKoszarawa Ż.-Chybie90 min.
15.08.2011 17:00LOBChybie-Kaczyce77 min.
27.08.2011 17:00LOBChybie-Jasienica90 min.
31.08.2011 17:00PPChybie-Wisła44 min.
03.09.2011 16:00LOBPuńców-Chybie90 min.
10.09.2011 16:00LOBChybie-Radziechowy90 min.
17.09.2011 16:00LOBPorąbka-Chybie90 min.
24.09.2011 16:00LOBChybie-Wilamowice90 min.
02.10.2011 15:00LOBLipowa-Chybie90 min.
08.10.2011 15:00LOBChybie-Bestwina90 min.
16.10.2011 15:00LOBLandek-Chybie90 min.
22.10.2011 15:00LOBChybie-Drogomyśl90 min.
29.10.2011 15:00LOBSkoczów-Chybie75 min.
05.11.2011 13:00LOBChybie-Dankowice25 min.
11.11.2011 11:00LOBChybie-Koszarawa Ż.90 min.
19.11.2011 13:00LOBKaczyce-Chybie90 min.
31.03.2012 16:00LOBChybie-Strumień90 min.
07.04.2012 14:00LOBJasienica-Chybie90 min.
14.04.2012 16:00LOBChybie-Puńców90 min.
21.04.2012 16:00LOBRadziechowy-Chybie90 min.
28.04.2012 16:00LOBChybie-Porąbka90 min.
01.05.2012 16:00LOBWilamowice-Chybie90 min.
05.05.2012 17:00LOBChybie-Lipowa90 min.
12.05.2012 17:00LOBBestwina-Chybie90 min.
19.05.2012 17:00LOBChybie-Landek90 min.
26.05.2012 17:00LOBDrogomyśl-Chybie90 min.
02.06.2012 17:00LOBChybie-Skoczów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1736
2Ustroń1735
3Bełk1733
4Jasienica1732
5Tychy II1730
6Czechowice-Dz.1727
7Łaziska Grn.1726
8Radziechowy1722
9Wilcza1721
10Racibórz1719
11Wodzisław1718
12Gaszowice1718
13Goczałkowice1717
14TSP II1716
15Landek1714
16Połomia177
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1948
2Dankowice1944
3BKS Stal1941
4Drogomyśl1939
5Bestwina1937
6Rekord II1935
7Koszarawa Ż.1932
8Góral1930
9Puńców1930
10Wisła1928
11Rajcza1927
12Bestwinka1925
13Jaworze1921
14Zebrzydowice1917
15Łękawica1910
16Chybie199
17Pruchna196
18Kończyce M.194
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110