Damian Piecha


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 25.01.1995
Obecny zespół: LKS Orzeł Łękawica
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

13.10.2018 16:00LOBChybie-Łękawica29'
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2018 17:00LOBRajcza-Łękawica52'
18.08.2018 17:00LOBŁękawica-Bestwinka93'
22.09.2018 16:00LOBKoszarawa Ż.-Łękawica61'
20.10.2018 15:00LOBŁękawica-Wisła
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1080 min.
Czas gry ogółem: 1080 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

04.08.2018 17:00LOBSkoczów-Łękawica90 min.
15.08.2018 17:00LOBRajcza-Łękawica90 min.
18.08.2018 17:00LOBŁękawica-Bestwinka90 min.
25.08.2018 17:00LOBZebrzydowice-Łękawica90 min.
01.09.2018 17:00LOBŁękawica-Pruchna90 min.
08.09.2018 17:00LOBBKS Stal-Łękawica90 min.
15.09.2018 17:00LOBŁękawica-Jaworze90 min.
22.09.2018 16:00LOBKoszarawa Ż.-Łękawica90 min.
29.09.2018 16:00LOBŁękawica-Góral90 min.
06.10.2018 16:00LOBBestwina-Łękawica90 min.
13.10.2018 16:00LOBChybie-Łękawica90 min.
20.10.2018 15:00LOBŁękawica-Wisła90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100