Łukasz Mentel


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 29.03.1986
Obecny zespół: LKS Mazańcowice
Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0
Żółte kartki w lidze: 4
Żółte kartki ogółem: 4

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

08.09.2018 17:00KAPisarzowice-Międzyrzecze75'
15.09.2018 16:00KAMiędzyrzecze-Międzybrodzie85'
06.10.2018 16:00KAGodziszka-Międzyrzecze64'
06.10.2018 16:00KAGodziszka-Międzyrzecze66'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

06.10.2018 16:00KAGodziszka-Międzyrzecze66'
Czas gry w lidze: 760 min.
Czas gry ogółem: 850 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

05.08.2018 17:00PPLigota-Międzyrzecze90 min.
11.08.2018 17:00KAMiędzyrzecze-Wapienica90 min.
25.08.2018 17:00KAMiędzyrzecze-Czechowice-Dz. II44 min.
01.09.2018 17:00KAMiędzyrzecze-Bronów90 min.
08.09.2018 17:00KAPisarzowice-Międzyrzecze90 min.
15.09.2018 16:00KAMiędzyrzecze-Międzybrodzie90 min.
29.09.2018 16:00KAMiędzyrzecze-Kobiernice20 min.
06.10.2018 16:00KAGodziszka-Międzyrzecze66 min.
03.11.2018 14:00KAHecznarowice-Międzyrzecze90 min.
14.04.2019 17:00KBMazańcowice-Kozy90 min.
20.04.2019 11:00KBMazańcowice-Kalna 90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2138
4Bełk2138
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2134
7Czechowice-Dz.2129
8Wilcza2128
9Radziechowy2124
10Wodzisław2123
11Racibórz2123
12Goczałkowice2122
13Landek2122
14TSP II2022
15Gaszowice2019
16Połomia218
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2346
5Bestwina2345
6Rekord II2337
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2329
13Bestwinka2329
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1635
21909 Piast1634
3Pogwizdów1628
4Pogórze1727
5Goleszów1626
6Istebna1726
7Bąków1625
8Zabłocie1625
9Pielgrzymowice1622
10Brenna1619
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1611
14Dębowiec168
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1640
3Pietrzykowice1637
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1620
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Gilowice1616
11Babia Góra1614
12Sopotnia1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1334
2Czernichów1328
3Pewel Śl.1326
4Jeleśnia1321
5Słotwina1320
6Trzebinia1319
7Korbielów1317
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110