PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Michał Duda


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 06.05.1987
Obecny zespół: LKS Orzeł Łękawica
Bramki zdobyte w lidze: 4
Bramki ogółem: 4
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2020 16:00KBPewel Śl.-Łękawica II85'
13.09.2020 11:00KBTS Przyborów-Łękawica II28'
27.09.2020 11:00KBŁękawica II-Cięcina69'
25.10.2020 11:00KBŁękawica II-Kocierz39'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

15.08.2020 16:00KBPewel Śl.-Łękawica II84'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 704 min.
Czas gry ogółem: 734 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

15.08.2020 16:00KBPewel Śl.-Łękawica II90 min.
22.08.2020 17:004LŁękawica-Ustroń10 min.
30.08.2020 11:00KBŁękawica II-Korbielów90 min.
05.09.2020 16:00KBCisiec-Łękawica II90 min.
13.09.2020 11:00KBTS Przyborów-Łękawica II70 min.
20.09.2020 15:00KBŚlemień-Łękawica II25 min.
27.09.2020 11:00KBŁękawica II-Cięcina40 min.
03.10.2020 16:00KBTrzebinia-Łękawica II90 min.
07.10.2020 16:00PPRajcza-Łękawica30 min.
24.10.2020 13:004LŁękawica-TSP II46 min.
25.10.2020 11:00KBŁękawica II-Kocierz46 min.
31.10.2020 14:004LJasienica-Łękawica14 min.
07.11.2020 14:004LŁękawica-Rozwój17 min.
11.11.2020 13:304LTurza Śl.-Łękawica59 min.
14.11.2020 13:304LBełk-Łękawica11 min.
21.11.2020 13:004LŁękawica-Przyszowice6 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9TSP II1621
10Łękawica1519
11Tychy II1519
12Czaniec1518
13Odra Centrum1618
14Czechowice-Dz.1414
15Przyszowice1412
16Radziechowy147
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83