PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Waldemar Bulandra


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 18.10.1983
Obecny zespół: LKS Strażak Dębowiec
Bramki zdobyte w lidze: 2
Bramki ogółem: 2
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

27.09.2020 16:00AS2Skoczów II-Dębowiec56'
03.10.2020 15:00AS2Dębowiec-Ochaby42'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 1

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

25.07.2020 17:00AS2Dębowiec-Skoczów II40'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.10.2020 15:00AS2Zabłocie-Dębowiec66'
Czas gry w lidze: 931 min.
Czas gry ogółem: 1021 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

18.07.2020 17:00PPDębowiec-Wisła90 min.
25.07.2020 17:00AS2Dębowiec-Skoczów II90 min.
02.08.2020 17:00AS2Ochaby-Dębowiec90 min.
08.08.2020 17:00AS2Dębowiec-Zabłocie90 min.
16.08.2020 17:00AS2Pielgrzymowice-Dębowiec90 min.
22.08.2020 17:00AS2Dębowiec-Rudnik90 min.
29.08.2020 17:00AS2Bąków-Dębowiec80 min.
05.09.2020 16:00AS2Dębowiec-Kończyce W.90 min.
13.09.2020 17:00AS2Brenna-Dębowiec90 min.
27.09.2020 16:00AS2Skoczów II-Dębowiec90 min.
03.10.2020 15:00AS2Dębowiec-Ochaby65 min.
10.10.2020 15:00AS2Zabłocie-Dębowiec66 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83