Krzysztof Kałuża


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 05.03.1993
Obecny zespół: LKS Pogórze
Bramki zdobyte w lidze: 6
Bramki ogółem: 6
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

02.09.2018 11:00KAPogórze-Goleszów26'
23.09.2018 11:00KAPogórze-Skoczów II68'
07.04.2019 11:00KAPogórze-Pielgrzymowice64'
13.04.2019 15:00KAKończyce W.-Pogórze32'
01.05.2019 10:00KAPogórze-Bąków62'
19.05.2019 16:00KAPogórze-Brenna63'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

20.10.2018 15:00KAPogórze-Hażlach84'
13.04.2019 15:00KAKończyce W.-Pogórze64'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1554 min.
Czas gry ogółem: 1644 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2018 11:00PPPogórze-Puńców90 min.
12.08.2018 11:00KAPogórze-Zabłocie90 min.
15.08.2018 17:00KAPielgrzymowice-Pogórze60 min.
19.08.2018 11:00KAPogórze-Kończyce W.90 min.
26.08.2018 17:00KAIstebna-Pogórze90 min.
02.09.2018 11:00KAPogórze-Goleszów90 min.
09.09.2018 16:00KABąków-Pogórze90 min.
16.09.2018 11:00KAPogórze-1909 Piast90 min.
23.09.2018 11:00KAPogórze-Skoczów II90 min.
30.09.2018 11:00KABrenna-Pogórze46 min.
07.10.2018 15:00KAPogórze-Dębowiec75 min.
20.10.2018 15:00KAPogórze-Hażlach90 min.
31.03.2019 15:00KAZabłocie-Pogórze65 min.
07.04.2019 11:00KAPogórze-Pielgrzymowice78 min.
13.04.2019 15:00KAKończyce W.-Pogórze90 min.
20.04.2019 13:00KAPogórze-Istebna90 min.
27.04.2019 16:00KAGoleszów-Pogórze90 min.
01.05.2019 10:00KAPogórze-Bąków90 min.
11.05.2019 16:00KASkoczów II-Pogórze60 min.
19.05.2019 16:00KAPogórze-Brenna90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2642
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Landek2626
14Gaszowice2625
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220