Michał Pyclik


Sezon 2012/2013

Bramki zdobyte w lidze: 6
Bramki ogółem: 6
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

19.08.2012 16:00KAZGilowice-Czernichów72'
28.04.2013 11:00KAZBabia Góra-Gilowice64'
22.05.2013 18:00KAZGilowice-Lipowa87'
05.06.2013 18:00KAZGilowice-Leśna74'
09.06.2013 16:00KAZGilowice-Cisiec83'
09.06.2013 16:00KAZGilowice-Cisiec90'
Żółte kartki w lidze: 2
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

16.09.2012 16:00KAZGilowice-Błękitni Ż.
14.06.2013 18:00KAZMilówka-Gilowice
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1656 min.
Czas gry ogółem: 1656 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

11.08.2012 16:00KAZLipowa-Gilowice90 min.
15.08.2012 15:00KAZLeśna-Gilowice90 min.
19.08.2012 16:00KAZGilowice-Czernichów22 min.
16.09.2012 16:00KAZGilowice-Błękitni Ż.65 min.
30.09.2012 16:00KAZGilowice-Zarzecze90 min.
07.10.2012 15:00KAZGilowice-Pietrzykowice44 min.
14.10.2012 15:00KAZCięcina-Gilowice23 min.
21.10.2012 15:00KAZGilowice-Juszczyna90 min.
04.11.2012 14:00KAZGilowice-Milówka90 min.
11.11.2012 11:00KAZRajcza-Gilowice90 min.
14.04.2013 14:00KAZCzernichów-Gilowice90 min.
21.04.2013 16:00KAZGilowice-Soła Ż.90 min.
28.04.2013 11:00KAZBabia Góra-Gilowice90 min.
12.05.2013 16:00KAZGilowice-Pewel Śl.20 min.
18.05.2013 16:30KAZZarzecze-Gilowice44 min.
22.05.2013 18:00KAZGilowice-Lipowa88 min.
30.05.2013 17:00KAZGilowice-Cięcina90 min.
02.06.2013 14:00KAZJuszczyna-Gilowice90 min.
05.06.2013 18:00KAZGilowice-Leśna90 min.
09.06.2013 16:00KAZGilowice-Cisiec90 min.
14.06.2013 18:00KAZMilówka-Gilowice90 min.
23.06.2013 17:00KAZGilowice-Rajcza90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40