Michał Grześ


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 07.08.1992
Obecny zespół: LKS Błyskawica Drogomyśl
Bramki zdobyte w lidze: 1
Bramki ogółem: 1
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.08.2019 17:00LOBDrogomyśl-Pruchna68'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 2

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

27.07.2019 17:00PPDrogomyśl-Skoczów78'
07.09.2019 16:00LOBDrogomyśl-Łękawica84'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 324 min.
Czas gry ogółem: 458 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

27.07.2019 17:00PPDrogomyśl-Skoczów28 min.
04.08.2019 15:00LOBRajcza-Drogomyśl44 min.
10.08.2019 17:00LOBDrogomyśl-Pruchna68 min.
17.08.2019 17:00LOB1909 Piast-Drogomyśl67 min.
01.09.2019 16:00LOBMilówka-Drogomyśl25 min.
04.09.2019 17:00PPZabłocie-Drogomyśl60 min.
07.09.2019 16:00LOBDrogomyśl-Łękawica20 min.
14.09.2019 16:00LOBGoleszów-Drogomyśl65 min.
18.09.2019 16:30PPDrogomyśl-Puńców46 min.
21.09.2019 16:00LOBDrogomyśl-Chybie35 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice716
2Czaniec715
3Odra713
4Czechowice-Dz.713
5Goczałkowice712
6Ustroń712
7TSP II612
8Tychy II711
9Jasienica610
10Bełk710
11Łaziska Grn.68
12Landek68
13Radziechowy77
14MKP Odra73
15Wilcza71
16Skoczów71
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny818
2Pszczyna715
3Bestwina714
4Dankowice814
5Jaworze813
6Bestwinka813
7BKS Stal712
8Wola812
9Wisła Wlk.712
10Studzienice711
11Łąka811
12Cielmice67
13Rekord II86
14Czechowice-Dz. II86
15Bieruń84
16Rudołtowice73
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica819
2Drogomyśl818
3Puńców817
4Góral815
51909 Piast815
6Koszarawa Ż.814
7Rajcza613
8Pietrzykowice811
9Milówka810
10Zebrzydowice810
11Wisła79
12Żabnica77
13Chybie86
14Pruchna86
15Strumień86
16Goleszów84
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota618
2Kozy512
3TSP III412
4Czaniec II510
5Zabrzeg610
6Grodziec68
7Rybarzowice57
8Godziszka65
9Jaworze II44
10Bujaków64
11Mazańcowice51
12Łodygowice60
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Dębowiec44
8Górki W.33
9Golasowice51
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec410
2Koszarawa II49
3Juszczyna47
4Korbielów47
5Kocierz44
6Trzebinia44
7TS Przyborów44
8Cięcina33
9Pewel Śl.43
10Ślemień33