Krzysztof Koczur


Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 28.05.1983
Obecny zespół: LKS Błyskawica Drogomyśl
Bramki zdobyte w lidze: 25
Bramki ogółem: 27
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 5

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.07.2018 17:00PPKończyce W.-DrogomyślK60'
04.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-BestwinaK35'
04.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-Bestwina92'
15.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-Wisła51'
15.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-Wisła87'
25.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-Dankowice1'
05.09.2018 16:30PPDrogomyśl-Ustroń30'
29.09.2018 16:00LOBDrogomyśl-Rajcza80'
20.10.2018 15:00LOBPruchna-Drogomyśl15'
27.10.2018 15:00LOBDrogomyśl-BKS Stal6'
31.03.2019 15:00LOBWisła-Drogomyśl62'
06.04.2019 16:00LOBDrogomyśl-Rekord II37'
13.04.2019 16:00LOBDankowice-Drogomyśl55'
20.04.2019 11:00LOBDrogomyśl-Kończyce M.4'
20.04.2019 11:00LOBDrogomyśl-Kończyce M.56'
20.04.2019 11:00LOBDrogomyśl-Kończyce M.65'
01.05.2019 17:00LOBSkoczów-Drogomyśl75'
04.05.2019 17:00LOBChybie-Drogomyśl81'
18.05.2019 15:00LOBDrogomyśl-Bestwinka81'
01.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Pruchna61'
01.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Pruchna76'
01.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Pruchna80'
15.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Jaworze45'
15.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-JaworzeK52'
20.06.2019 15:00LOBKoszarawa Ż.-DrogomyślK93'
22.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Góral83'
22.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-GóralK94'
Żółte kartki w lidze: 1
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.07.2018 17:00PPKończyce W.-Drogomyśl81'
05.09.2018 16:30PPDrogomyśl-Ustroń70'
04.11.2018 13:00LOBJaworze-Drogomyśl93'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 3005 min.
Czas gry ogółem: 3305 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2018 17:00PPKończyce W.-Drogomyśl90 min.
04.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-Bestwina90 min.
11.08.2018 17:00LOBŁękawica-Drogomyśl90 min.
15.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-Wisła90 min.
22.08.2018 17:00PPDrogomyśl-Puńców55 min.
25.08.2018 17:00LOBDrogomyśl-Dankowice90 min.
02.09.2018 17:00LOBKończyce M.-Drogomyśl90 min.
05.09.2018 16:30PPDrogomyśl-Ustroń90 min.
08.09.2018 11:00LOBDrogomyśl-Puńców90 min.
15.09.2018 16:00LOBDrogomyśl-Skoczów90 min.
22.09.2018 16:00LOBDrogomyśl-Chybie90 min.
29.09.2018 16:00LOBDrogomyśl-Rajcza90 min.
07.10.2018 16:00LOBBestwinka-Drogomyśl90 min.
10.10.2018 16:00LOBRekord II-Drogomyśl90 min.
13.10.2018 16:00LOBDrogomyśl-Zebrzydowice90 min.
20.10.2018 15:00LOBPruchna-Drogomyśl90 min.
27.10.2018 15:00LOBDrogomyśl-BKS Stal90 min.
04.11.2018 13:00LOBJaworze-Drogomyśl90 min.
10.11.2018 14:00LOBDrogomyśl-Koszarawa Ż.90 min.
17.11.2018 13:00LOBGóral-Drogomyśl90 min.
16.03.2019 15:00LOBBestwina-Drogomyśl90 min.
23.03.2019 15:00LOBDrogomyśl-Łękawica90 min.
31.03.2019 15:00LOBWisła-Drogomyśl90 min.
06.04.2019 16:00LOBDrogomyśl-Rekord II90 min.
13.04.2019 16:00LOBDankowice-Drogomyśl90 min.
20.04.2019 11:00LOBDrogomyśl-Kończyce M.90 min.
27.04.2019 11:00LOBPuńców-Drogomyśl90 min.
01.05.2019 17:00LOBSkoczów-Drogomyśl90 min.
04.05.2019 17:00LOBChybie-Drogomyśl90 min.
08.05.2019 17:30PPDrogomyśl-Zabrze II65 min.
12.05.2019 15:00LOBRajcza-Drogomyśl90 min.
18.05.2019 15:00LOBDrogomyśl-Bestwinka90 min.
25.05.2019 17:00LOBZebrzydowice-Drogomyśl90 min.
01.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Pruchna90 min.
08.06.2019 17:00LOBBKS Stal-Drogomyśl90 min.
15.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Jaworze90 min.
20.06.2019 15:00LOBKoszarawa Ż.-Drogomyśl90 min.
22.06.2019 17:00LOBDrogomyśl-Góral35 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3483
2Drogomyśl3478
3BKS Stal3471
4Bestwina3466
5Dankowice3466
6Rekord II3453
7Koszarawa Ż.3450
8Góral3450
9Puńców3450
10Jaworze3442
11Wisła3442
12Rajcza3442
13Bestwinka3438
14Łękawica3436
15Chybie3433
16Zebrzydowice3426
17Pruchna3425
18Kończyce M.348
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Nierodzim1632
3Iskrzyczyn1630
4Wielkie II1628
5Kaczyce1622
6Górki W.1615
7Rudnik1615
8Ochaby1614
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220