PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Daniel Sikora


Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 24.11.1978
Obecny zespół: LKS Goleszów
Bramki zdobyte w lidze: 5
Bramki ogółem: 6
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 3

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

05.08.2020 17:00PPGoleszów-Zebrzydowice69'
08.08.2020 17:00O6AWisła-GoleszówK61'
08.08.2020 17:00O6AWisła-Goleszów75'
29.08.2020 16:00O6AGoleszów-SkoczówK77'
10.10.2020 15:00O6AGoleszów-Wisła34'
11.11.2020 14:00O6AStrumień-GoleszówK34'
Żółte kartki w lidze: 3
Żółte kartki ogółem: 3

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.08.2020 16:00O6AGoleszów-Skoczów68'
10.10.2020 15:00O6AGoleszów-Wisła48'
07.11.2020 14:00O6AGoleszów-Pruchna85'
Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0
Czas gry w lidze: 1620 min.
Czas gry ogółem: 1664 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

26.07.2020 11:00O6APogórze-Goleszów90 min.
01.08.2020 16:00O6AGoleszów-Zebrzydowice90 min.
05.08.2020 17:00PPGoleszów-Zebrzydowice44 min.
08.08.2020 17:00O6AWisła-Goleszów90 min.
15.08.2020 11:00O6AGoleszów-Drogomyśl90 min.
22.08.2020 17:00O6AChybie-Goleszów90 min.
29.08.2020 16:00O6AGoleszów-Skoczów90 min.
05.09.2020 16:00O6APruchna-Goleszów90 min.
12.09.2020 16:00O6AGoleszów-Strumień90 min.
20.09.2020 16:00O6APuńców-Goleszów90 min.
26.09.2020 16:00O6AGoleszów-Pogórze90 min.
04.10.2020 11:00O6AZebrzydowice-Goleszów90 min.
10.10.2020 15:00O6AGoleszów-Wisła90 min.
22.10.2020 16:00O6AGoleszów-Chybie90 min.
31.10.2020 14:00O6ASkoczów-Goleszów90 min.
07.11.2020 14:00O6AGoleszów-Pruchna90 min.
11.11.2020 14:00O6AStrumień-Goleszów90 min.
14.11.2020 14:00O6AGoleszów-Puńców90 min.
21.11.2020 14:00O6ADrogomyśl-Goleszów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83