Marcin Malciak


Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 23.02.1988
Obecny zespół: LKS Magórka Czernichów-Tresna
Bramki zdobyte w lidze: 13
Bramki ogółem: 14
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 5

Bramki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

29.07.2017 16:30PPUjsoły-Czernichów55'
12.08.2017 16:00KAMilówka-Czernichów33'
12.08.2017 16:00KAMilówka-CzernichówK81'
26.08.2017 15:00KACisiec-Czernichów31'
26.08.2017 15:00KACisiec-CzernichówK90'
10.09.2017 15:00KASopotnia-CzernichówK80'
17.09.2017 15:00KARadziechowy II-CzernichówK65'
17.09.2017 15:00KARadziechowy II-Czernichów87'
01.10.2017 16:00KAGilowice-Czernichów82'
08.10.2017 15:00KACzernichów-Soła Ż.43'
28.10.2017 15:00KAPewel M.-CzernichówK40'
05.11.2017 13:30KACzernichów-Ujsoły78'
03.06.2018 15:00KABabia Góra-Czernichów75'
10.06.2018 16:00KACzernichów-Pewel M.61'
Żółte kartki w lidze: 7
Żółte kartki ogółem: 7

Żółte kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

10.09.2017 15:00KASopotnia-Czernichów20'
17.09.2017 15:00KARadziechowy II-Czernichów56'
14.10.2017 16:00KAWęgierska G.-Czernichów52'
14.10.2017 16:00KAWęgierska G.-Czernichów85'
11.11.2017 14:00KACzernichów-Pietrzykowice78'
25.11.2017 13:00KACzernichów-Rajcza
12.05.2018 16:00KACzernichów-Gilowice43'
Czerwone kartki w lidze: 1
Czerwone kartki ogółem: 1

Czerwone kartki zdobyte w poszczególnych spotkaniach

14.10.2017 16:00KAWęgierska G.-Czernichów85'
Czas gry w lidze: 1795 min.
Czas gry ogółem: 1885 min.

Czas gry w poszczególnych spotkaniach

29.07.2017 16:30PPUjsoły-Czernichów90 min.
12.08.2017 16:00KAMilówka-Czernichów90 min.
26.08.2017 15:00KACisiec-Czernichów90 min.
03.09.2017 15:00KACzernichów-Lipowa90 min.
10.09.2017 15:00KASopotnia-Czernichów90 min.
17.09.2017 15:00KARadziechowy II-Czernichów90 min.
01.10.2017 16:00KAGilowice-Czernichów90 min.
08.10.2017 15:00KACzernichów-Soła Ż.90 min.
14.10.2017 16:00KAWęgierska G.-Czernichów85 min.
28.10.2017 15:00KAPewel M.-Czernichów90 min.
05.11.2017 13:30KACzernichów-Ujsoły90 min.
11.11.2017 14:00KACzernichów-Pietrzykowice90 min.
25.11.2017 13:00KACzernichów-Rajcza90 min.
08.04.2018 15:00KARajcza-Czernichów90 min.
15.04.2018 15:00KACzernichów-Cisiec90 min.
22.04.2018 15:00KALipowa-Czernichów90 min.
12.05.2018 16:00KACzernichów-Gilowice90 min.
26.05.2018 16:00KACzernichów-Węgierska G.90 min.
03.06.2018 15:00KABabia Góra-Czernichów90 min.
10.06.2018 16:00KACzernichów-Pewel M.90 min.
17.06.2018 15:00KAUjsoły-Czernichów90 min.

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201